Penzion U ZOO

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování ve 250 let starém viničním domku, uprostřed přírody. Objekt se nachází v jedné z pražských rezidenčních čtvrtí, na dohled od centra, ale vlastně na okraji Prahy, v chráněné krajinné oblasti Drahaň-Troja, z jedné strany obklopena lesem, z druhé řekou. V bezprostřední blízkosti se nachází zoologická zahrada - jedna z nejhezčích na světě, zejména svou originální lokalizací, přes kterou musíte vlastně projet, abyste se do domečku dostali. Kousek od ní je i botanická zahrada, Trojský zámek - půvabná renezančně barokní stavba se stálou expozicí českého malířství 19. století - vše ve vzdálenosti pěšky 15-20 minut.

Doprava autobusem č.112 na stanici metra a nádraží Praha-Holešovice 10 minut jízdy, celkově hromadnou dopravou cca 30 minut do centra nebo 20 minut autem.
Domeček se nachází na větší zahradě, která je společná s vilou majitele.
V podkroví je k disposici ložnice se zabudovaným dvoulůžkem a koupelna s vanou, teplá i studená voda.
V prvním patře je obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňka - lednice, elektrický dvouvařič, rychlovarná konvice, běžné nádobí, toustovač...
Dále předsíň, sklípek. Výhled do zeleně, část zahrady je oddělená pro Vaše nerušené zahradní posezení.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI