Penzion U Zralých

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme pohodlné ubytování pro služební cesty, rodinné dovolené i turistické cesty za poznáním Prahy a jejího okolí. Penzion se nachází v klidné lokalitě severní části hlavního města Prahy, v Praze 9 - Čakovice. Je obklopen zahradou, jejíž dominantou je obrovský letitý buk. Máme pro Vás připraveny: dvoulůžkové pokoje, třílůžkový s možností přistýlky, velký třílůžkový s možností dvou přistýlek, třílůžkový apartmán s kuchyňkou a s možností přistýlky, všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Na pokojích je k dispozici varná konvice a potřeby pro přípravu kávy a čaje. V každém pokoji je možné připojení k internetu přes kabel nebo Wifi.

V blízkém okolí se nachází PVA Letňany, Aquacentrum Lagoon, nákupní centrum Globus, Obchodní centrum Letňany, Palace Cinema Letňany, Zimní stadion, fitness centrum.

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI