Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion a ubytovna Chmelnice - Praha 3 Žižkov

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Chmelnice - dlouhodobý i krátkodobý pronájem Praha 3 Jarov

Penzion Chmelnice nabízí levné ubytování v Praze 3 na Jarově v těsné blízkosti hlavní ulice Koněvova. Dopravní spojení s centrem města i ostatními částmi je vynikající, zajišťují ho především 3 denní a 1 noční tramvajová linka. Celková kapacita objektu činí 315 lůžek. Poskytujeme ubytování v samostatných pokojích kategorií Standart a Basic. Mimo to nabízíme i ubytování typu ubytovna či hostel, kdy si zákazník pronajme své lůžko v pokoji. Snažíme se tak vyjít vstříc různým požadavkům našich zákazníků. Vítáme dlouhodobé pobyty, které jsou zvýhodněné nižší cenou. Dětem je poskytována sleva. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a kuchyňkou. Penzion dále nabízí bezdrátové připojení k internetu.

V těsném sousedství penzionu je restaurace, pošta, lékárna a obchody s potravinami, zdravotní středisko, bowling, herna, knihovna. V blízkosti se nachází velké autocentrum Auto Jarov - prodejce a servis vozů Škoda, VW, Seat, Audi, Česká spořitelna.
 

 

Ubytování

 

Penzion

Tato kategorie vychází vstříc hostům, kteří požadují pro své ubytování více soukromí a hledají proto samostatný pokoj.

 

 

Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a kuchyňkou. Penzion dále nabízí bezdrátové připojení k internetu. Na recepci je možné vyhledat si potřebné informace na veřejném počítači připojeném k internetu. K parkování svých automobilů mohou hosté využít podzemní garážová stání. Pro ubytované hosty je k dispozici prádelna se sušičkou, na recepci si lze půjčit žehličku.


Ubytovna

  • V této kategorii si host platí za 1 lůžko, které má k dispozici po dobu, na kterou si předem zaplatil.
  • Lůžka jsou v pokojích s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou.
  • Nabízíme tyto typy pokojů: trojlůžkový, čtyřlůžkový pokoj, dvojlůžkový a trojlůžkový pokoj v rámci apartmánu 2 + 3 a dvojlůžkové pokoje v apartmánu 2 + 2.
  • V pokojích je prováděn denně úklid. V ceně za ubytování jsou lůžkoviny připravené k povlečení, při dlouhodobém pobytu vyměňované 1krát za 14 dní, spotřeba elektrické energie, tepla i vody.
  • Pro bližší informace o volných kapacitách této kategorie je potřeba kontaktovat recepci pensionu.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Thomas L.
Thomas L. 22. Červenec 2021 - 0:17
Počet hlasů: 154
Opravdu moc hezké a čisté. Příjemná majitelka.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI