Ubytování Ing. Jiří Pánek

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Byt nabízíme vám má vlastní vchod ze zahrady. Jedná se o třílůžkový pokoj s koupelnou (vana a sprchový kout), WC a malou kuchyň s lednicí a MW troubou.Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a přípojkou na internet. Já a můžete využít naší zahrady, tak samozřejmě. Můžete použít pračka, sušička stroje.

Máme tu další prostor k pronájmu ve druhém patře; má dvě lůžka, koupelna se sprchovým koutem a WC a balcony.Also Tento pokoj má TV (satelit).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI