Ubytování U Pastýřky

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Praha - Koliba U Pastýřky - Koliba U Pastýřky byla postavena v roce 1967 v Montrealu při příležitosti EXPO - Světové výstavy, kde fungovala jako česká restaurace. Po skončení výstavy byla budova demontována, převezena přes oceán a znovu postavena přibližně 2 km od Václavského náměstí v pražských Nuslích.

Ubytování U Pastýřky (ubytování v Praze)

Jedná se o velice zajímavou stavbu, jakousi oázu uprostřed velkoměsta. Dřevěný interiér, židličky potažené ovčí kůží a z krbu se linoucí vůně pečeného masa vytvářejí stylovou atmosféru.

Koliba U Pastýřky nyní nabízí možnost ubytování v Praze ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a satelitním TV, pobyt domácích zvířat možný.
4 x 2 luzkovy pokoj wc na pokoji tv na pokoji satelitni televize na pokoji restaurace mozny pobyt domacich zvirat pivnice letni zahradka

V objektu se nachází stylová restaurace Koliba, pivnice, letní zahrádka. Ubytování je vhodné pro firemní akce, společenské akce, svatby, prezentační akce, služební cesty.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI