Ubytování

střediska a chatové osady

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Kemp Rybářská bašta - Nechranice

Kemp Rybářská Bašta Bungalovy Nechranice se nachází v obci Vikletice a nabízí sezonní venkovní bazén, ​​zahradu a terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Každé ráno se v kempu podává kontinentální snídaně. Restaurace kempu Rybářská Bašta Bungalovy Nechranice se specializuje na pokrmy mezinárodní kuchyně.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Autokemp Hradec - Kadaň

Kemp a autokemp Hradec - Kadaň se nachází v okresu města Chomutov - Ústecko, v rekreační oblasti Krušné hory. Kapacita areálu je přes 80 lůžek. Pro stany a karavany je k dispozici  kolem 300 kempových míst. K dispozici jsou i elektrické přípojky. Pro svoji rozlohu a možnosti stravování a kapacitu je areál vhodný pro pořádání skupinových akcí, škol v přírodě, letních táborů, ale také rodinných sešlostí nejen na léto. Kemp Hradec je otevřený celoročně a je ideální i pro rybáře (soukromý rybník), rodiny s dětmi, cyklisty, ale i pro rodiny s dětmi a milovníky památek a pěších výletů.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Představujeme novinku na portálu Kempy-chaty.cz jako alternativu za slevovou kartu a to Ebook / kniha voucherů - limitovaná edice, kde se slučují největší celoroční slevy do kempů, chat a chalup v Česku a na Slovensku.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce