Ubytování

v soukromí

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Farma Kyprův mlýn - Knínice

Farma Kyprův mlýn se nachází na samotné hranici kraje Vysočina. Jak napovídá název, jedná se o bývalé mlýnské stavení, které je obklopeno několika hospodářskými budovami. Hned pod mlýnem se vine potok Želetavka. Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a dětské hřiště. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní koupelnu, rychlovarnou konvici a TV s plochou obrazovkou. Hosté mohou využít také sdílené posezení. Vhodné pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří se chtějí dostat do srdce přírody. V celém areálu je wifi přípojení a velké zázemí pro hry dětí. Pěstujeme, chováme a nabízíme jehňata, telata, mladý skot, včelí med, obilí, koření a byliny, které je možné si k nám během období červen - září přijet natrhat. Pěstujeme heřmánek, mátu, meduňku, jitrocel a další.
0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Sportcentrum Rockhill a penzion - Dačice

Nabízíme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny, dělníky i rodiny, a to za dostupné ceny. Nacházíme se v klidné okrajové části města Dačice, 5 minut pěší chůze od centra. V současné době prochází celá budova rekonstrukcí, prosíme proto o pochopení.  Ubytovaným hostům nabízíme úschovu kol zdarma. Tuto službu je nutné rezervovat předem, kapacita je omezená. Nabídka ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce