Ubytování

střediska a chatové osady

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Rekreační středisko Vladimír a Koně Řídeč

Nabízíme ubytování v našem rekreačním zařízení. Ubytování má posezení s TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a jídelním koutem. K dispozici je také lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Možnost ubytování se snídaní. Je možné si u nás postavit vlastní stany. K dispozici jsou 2 grily, ohniště, ledničky, nádobí a vše potřebné pro zahnání hladu. Rekreační středisko Vladimír se nachází ve Šternberku v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Kemp Inlife Morava a půjčovna lodí - Litovel

Poznejte krásu chráněné krajinné oblasti Litovelského Pomoraví a útulného městečka Litovel s vyhlášeným pivovarem.  Během posledního roku jsme makali na tom, aby se náš kemp v Litovli stal ideálním místem pro všechny vodáky, rodiny s dětmi, cyklo nadšence i pěší turisty nejen pro letní dovolenou, ale i školní nebo sportovní pobyty. Kemp provozuje PŮJČOVNA LODÍ IN LIFE Morava spolu s TJ VS Litovel. Máme k dispozici chatky, nové dřevěné obytné kontajnery pro 2, 4 a 6 osob. Nabízíme plochu pro stany a karavany.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Představujeme novinku na portálu Kempy-chaty.cz jako alternativu za slevovou kartu a to Ebook / kniha voucherů - limitovaná edice, kde se slučují největší celoroční slevy do kempů, chat a chalup v Česku a na Slovensku.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce