Ubytování

penziony

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Restaurace a penzion Lovecká bašta - Strakonice

Nabízíme ubytování ve stylových jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Možnost stravování a parkování. Provoz restaurace s kapacitou 150 míst. Nabízíme standardní evropskou i regionální kuchyni včetně specialit ze zvěřiny. K dispozici je zahradní posezení na terase pro 38 hostů a parkoviště zabezpečené kamerovým systémem. Lovecká Bašta se nachází ve Strakonicích a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Penzion nabízí krytý bazén a pokojovou službu.

0 Nehodnoceno 0 hodnocení

Penzion a restaurace "V Ráji" *** Strakonice

Nabízíme ubytování hotelového typu v osmi, čtyř, dvou a jednolůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, LCD TV, ledničku, trezor. K dispozici je Wifi, společná kuchyňka, terasa s krbem a dětské hřiště. Penzion V Ráji se nachází ve Strakonicích a nabízí zahradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je sdílená kuchyň, sdílená místnost a směnárna. V restauraci je možné využít, salonek, pivnici, tři venkovní terasy a sezení u ohniště s krbem.

Přidejte si ubytování k nám na Kempy-chaty.cz

Chcete se zviditelnit a pouhé katalogy ubytování vám nestačí? Jako turisticko-informační web neustále píšeme o ubytování, které na našem portálu uveřejňujeme. A nejen to, publikujeme informace o vašich aktivitách, novinkách čí akcích a sdílíme v Newsletteroch i na sociálních sítích.

Mám zájem o spolupráci

Kempy chaty
Spolupráce