Autokemp Kokořín

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp a kemp Kokořín je umístěn v romantickém údolí Kokořínska, kraji Karla Hynka Máchy. K dispozici je 15 chatek, krásné zatravněné plochy pro karavany a stany včetně elektrických přípojek, nově zrekonstruovaná sociální zařízení a sprchy, pro ty menší a nejmenší prolézačky, hříště pro míčové hry, pískoviště i hračky. Ti, kdo chtějí zahnat hlad, mohou vyzkoušet skvělou kuchyni za dobré ceny, kde si něco na zub vybere snad každý.

Nabízí se odpočinek v našem kempu, cykloturistika, pěší turistika, projížďky na koních, koupání nebo lezectví. Kemp vás jistě uchvátí svými vysokými, převážně smrkovými lesy, které ho obklopují kolem dokola. Díky své úchvatné výšce vypadají jako strážci, kteří nad Vámi bdí ve dne i v noci.

Zájemci si u nás užijí spoustu zábavy a radosti. Celý prostor kempu je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny ostatní, kdo chtějí zkrátka vypnout. Všechna místa určená pro kempování jsou vzdálena několik desítek metrů od silnice, takže Vaše ratolesti budou volně pobíhat v bezpečí krásné a ničím nerušené přírody.

Rybaření v kempu Kokořín


 

Ubytování v kempu Kokořín

Chatky v kempu

V našem autokempu je 15 chatek. Všechny jsou postavené v řadě za sebou se 6metrovými odstupy. U každé chaty je místo pro zaparkování 1–3 aut.

Vchod je samostatný z boku. Vstupní část tvoří malá chodba s věšákem, za ní je oddělená malá místnost pro WC a umyvadlo. V obývací části chatky je kuchyňský kout, který ji již starší s plynovým dvojvařičem bez nádobí na vaření. K dispozici jsou pouze sklenice a talíře. Další vybavení tvoří lednice, stůl se židlemi a rozkládací gauč. Každá chatka má v dolní části balkon k posezení. V patře jsou čtyři postele, peřiňáky, velké a malé skříňky na oblečení. Chatky jsou velké a mají dostatek odkládacích prostor.

Interiér chatky - kemp KokořínVybavené chatky- Kemp Kokořín

Stany, karavany

V areálu autokempu nabízíme tři travnaté plochy k postavení stanu, zaparkování karavanu nebo přívěsu. Zaparkovat auto je možné na vyhrazeném místě . Elektrických přípojek je 32 na dolní ploše, 16 za restaurací.

V areálu kempu jsou dvě budovy se sociálním zázemím. Starší v dolní části kempu, nově zrekonstruovaná v horní části za restaurací. Otevřené jsou stále, teplá voda teče během celého dne jen v nových umyvárnách a je již v ceně pobytu. Ve starých umyvárnách teče pouze studená voda.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ale musí dodržovat určitá pravidla kempu. Majitelé musí po svých mazlíčcích udržovat pořádek a čistotu. Volné pobíhání je možné s ohledem na ostatní návštěvníky kempu. V případě neposlušnosti, agresivity nebo velkého počtu psů je nutné používat vodítka a náhubky. Chceme se předem vyhnout zbytečným komplikacím.

Stany, karavany v kempu Kokořín

Rodinné stany Outwell k pronájmu

Autokemp KOKOŘÍN nově nabízí ubytování v luxusních obřích rodinných stanech značky Outwell. Při vstupu ani v celém prostoru stanu nemusíte sklonit hlavu, vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít nadstandardní komfort a plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.

Stan je díky moderním materiálům a unikátním technologiím výborně prodyšný, vzdušný, nešustí a budete se v něm cítit velmi příjemně. I v uzavřeném stavu v něm není za slunečných dnů vedro, naopak za deště vlhkost odchází ze stanu ven a nedělá se tak uvnitř parno. Ani při silné bouřce voda do stanu v žádném případě nevnikne. Stan je chráněn proti větru, hmyzu, špíně a prachu. Stan bude již před vaším příjezdem postaven a připraven, stačí se do něj jen nastěhovat.

Stany Outwell k pronajmutí - kemp

Skupinové pobyty a školy v přírodě

V kempů Kokořín je možné pořádat i skupinové pobyty, školní výlety a školy v přírodě. Školám a organizacím nabízíme možnost sjednat individuální termín a kalkulaci na pobyt, popřípadě plnou penzi nebo polopenzi. K dispozici je široké zázemí kempu.

 

Restaurace a Pizzeria v kempu Kokořín

Otevírací doba:

  • od 1. 4. 2015 - víkendy - podle počasí
  • od 1. 7. 2015 - každý den

Pokud se chcete vyhnout horkému slunci či nevlídnému počasí, posedět můžete uvnitř restaurace. Při krásném letním počasí doporučujeme vyzkoušet naší novou venkovní terasu. Vedle venkovní terasy je navíc ještě šest stolů se slunečníky. Každá z těchto částí má k dispozici nejméně 40 míst.

  • Při dlouhých večerech či jiných přátelských akcích můžete využít velké ohniště nebo něco dobrého z našeho grilu.
  • Rádi pro vás připravíme rodinnou či firemní oslavu… V období mimosezony - když je zavřený hrad - je naše restaurace otevřena pouze po telefonické domluvě, nebo nám napište přes kontaktní formulář

Terasa restaurace - kemp KokořínZahrada restaurace - autokemp Kokořín

 

Tipy na další kempy na Kokořínsku

 

Galerie
Ceník
Týdenní pobyt - chatka5600,-Kč
 Chatka 2 osoby/noc 650,-Kč
 Chatka 3 osoby/noc 850,-Kč
 Chatka 4 osoby/noc 1050,-Kč

 Chatka rodina (2 dosp.+2-3děti)
- parkování u chatky zdarma
- ceny jsou konečné, bez dalších poplatků

- příplatek za povlečení 25,-Kč/osoba v chatke 

 

 800,-Kč
 Stan 60,-Kč
 Stan velký 80,-Kč
 Auto 50,-Kč
 Motorka 30,-Kč
 Pobyt v kempu - osoba 60,-Kč
 - dítě(6 - 15) 30,-Kč
 Obytný přívěs 100,-Kč
 Obytné auto 150,-Kč
 Elektrická přípojka/den 80,-Kč

 Pes

40,-Kč

 

Nabídka školám a organizacím

Školám a organizacím nabízíme možnost sjednat individuální termín a kalkulaci na pobyt, popřípadě plnou penzi nebo polopenzi. K dispozici je široké zázemí kempu.

Pro bliží informace nás kontaktujte na tel., nebo na emailu (kontaktní formulář)

 

 Ceny jsou konečné včetně 15 % DPH.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rybolov a rybaření

Ubytovaní hosté mají možnost rybolovu v blízkém rybníku Kačírek. Bližší informace o rybářském řádu a rybaření můžete získat přímo v recepci.

Jezdectví

Kokořínské trasy, lesy i některé památky můžete vidět ze hřbetu koně huculského. Farma Hucul klub Laka je od kempu vzdálená zhruba 6,5 km.

Koupání

Koupání v současné době poskytuje rybník Harasov vzdálený od kempu necelé 4 km. Malé parkoviště pro auta, dvě pískové pláže, vysoké skály a travnatá plocha nabízejí své zázemí.

Pěší turistika, cykloturstika

Navštivte památky či bizarní útvary, mezi které patří hrad Kokořín, hrad Houska, Staráky, skalní byt ve Lhotce, skalní mlýn v obci Tubož, sklaní mlýn u osady Hlučov, jeskyně Pod Máchovou skálou, Klemperka, Mordloch, Klácelka, Kaple Máří Magdalény, Harfenice, Had a spousty dalších.

Lezectví

Lezecké stěny mohou vyzkoušet nejen ti nejmenší, ale i jejich rodiče samozřejmě pod odborným dozorem. Instrukce poskytuje lezecký klub Mšeno nebo tréninková skála pro malé nad hospodou u Grobiána.

Lezectví v okolí kempu KokořínPěší turistika v okolí kempu Kokořín

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI