Autokemp Mšeno / ubytovna SK Mšeno

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Mšeno zajišťuje ubytování v ubytovně s kapacitou 34 lůžek a ve čtyřlůžkových chatkách. Pro kempování jsou připraveny tři rovné travnaté plocha s možností napojení na elektřinu. Každé stanoviště má přívod pitné vody. Kemp se nachází na kraji obce Mšeno které je výchozí branou do CHKO Kokořínska. Naleznete zde širokou síť obchodů, poštu bankomat, lékárnu a všechny lékaře. Autokemp je nejlevnějším kempem na Kokořínsku viz ceník. 

Kemp a autokemp SK Mšeno - Ubytovna kapacita ubytovny je 34 lůžek . V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůžko, 4x4lůžko, 2x5 lůžko ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka, které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí. Na společné chodbě je mikrovlnka. Ubytovna - autokemp SK Mšeno, se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno směrem na Mladou Boleslav. Provoz ubytovny je celoroční, provoz autokempu vždy od 1.4. do 31.10. Karavany po dohodě se správcem celoročně.

Mšeno
První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306 . Dominantou dnešního města je kostel sv.Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice.  Městské koupaliště(lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím,že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro všechny pěší turisty ale cyklisty je Mšeno ideálním výchozím místem do okolní přírody, vzhledem k tomu že odtud vedou většinou všechny trasy , z  kokořínského dolu se musíte do Mšena vracet. Proč do Mšena....? když už pro nic jiného, tak pro celou řadu přitažlivých míst,kterých jsou místní lesy plné. Ať to jsou zvláštním,působením přírodních vlivů vzniklé,pískovcové útvary ( Obr a Žába,Pokličky,Faraon, Skalní město,Bludiště,Prolezovačky a další) nebo prameny výborné,vždy příjemně chladivé vody. I co by turista pohybující se na horském či silničním kole si přijdete na své. V prvním případě vás čeká spousta méně či více obtížných sjezdů a snad ještě větší množství dech beroucích výjezdů.

Umístění ubytovny a autokempu
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé. Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Informace o ubytování
Ubytovna Kapacita ubytovny je 34 lůžek. V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,4x4lůž,2x5lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Autokemp
Další možnost ubytování je v kempu, ve čtyřech čtyřlůžkových chatkách s terasou a třemi dvoulůžkovými karavany. Připravené jsou I tři travnaté plochy pro možnost stanování a kempování. Na všech je možnost napojení na elektřinu a vodu. Kemp má plně vybavenou kuchyňku.

Možnosti ubytování, sportování. Ubytování je využíváno převážně pro školy v přírodě, školní výlety, turistické a cykloturistické oddíly ale  výhodné je i pro rodiny s dětmi.  Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění a motosrazy.
 

V poslední době ho využívají skupiny turistů, cykloturistů, horolezců a skupiny rodin s dětmi včetně rodinné rekreace. V neposlední řadě je využíváno jako školící středisko pro firmy, instituce ale i organizace.

Sportovní možnosti

 • Kokořínsko: oblast stvořená pro lesní a skalní turistiku, pro cykloturistiku a horolezectví.
 • Stadion SK Mšeno: 2x fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití, krytá tribuna, depo, šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton,líný tenis a další hry.
 • Česká obec sokolská: Sokolovna- tělocvična,2x antukový kurt 1.km.
 • Základní škola: před školou dětské hřiště, za školou školní atletické hřiště s kurtem a umělým povrchem, možnost využití tělocvičny 500.m.
 • Městský úřad: Letní koupaliště 1,5km
 • Rybářský spolek: Rybolov na rybníků Jezero 1.km.
 • Projížďky na koních Farma Libovice 5 km. nebo hucul klub v Ráji

 


Charakter ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Pokoje

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Ceník Kempu SK Mšeno a okolních kempů na Kokořínsku 2023

 Kemp SK
Mšeno
ATC
Kokořín
Tábořiště
Kokořín
ATC
Nedamov
stan malý 3 osoby60100.-50.-90.-
stan velký60150.-100.-160.-
osoba45.-100.-viz bytosti60.-
dítě do 15 let35.-60.-viz bytosti40.-
Auto – dodávka40.-120.-/160.-100.-60.-
motorka30.-100.-100.-40.-
karavan70.-180.-100.-160.-
obytné auto110.-250.-200.-250.-
el. přípojka100.-150.-160.-150.-
pes35.-60.-viz bytostizakázán
předstan,přístřešekneuvedeno100.-neuvedeno90.-
osoba pod širákem50.-neuvedenoneuvedeno50.- + 40.-
Bytosti *1…..…..50.-…..
poplatek městuneníneuvedenoneuvedeno20.-
sprchy žeton…………………30.-
chata jedna noc1000.-/ 4 lůžOd 1.500.-nejsou…..
chata více nocí800.-/4 lůžOd 1.300.- 300.- osoba
v ubytovněOd 195.- kč   
2os. + auto + mal. stan 190.- 420.-250.-270.-
2os + 2 dět , stan,auto260.-590.-400.-420.-

kemp Harasov box 10 x 10 m. cena 900.- kč *2

*1 bytosti se rozu( dospělí, dítě,pes, kočka a další živý tvor)

Tábořiště Kokořín vybavené pouze suchýn WC a 2x chemické Tojky.

Užitková voda ze study. Pitnou si každý musí zajistit.

 

*2 kempové místo v ceně 4 bytosti( dospělí, dítě, kočka, pes,) obytné auto,

nebo auto+ karavan nebo auto + stan(y) pro 4 osoby.

Za bytosti navíc se připlácí. Elektrická přípojka 6A stačí tak na nabití mobilu

 

KEMP ŽELIZY:

Chatky: jednodenní pobyt ; dospělí 290.- kč ; děti 250.- kč

vicedenní pobyt ; dospělí 250.- kč ; děti 210.- kč

KEMP: stan..70.-kč; dospělí..70.-kč; dítě..60.-kč; zvíře 50.-

motocykl,přívěs..30.-kč; automobil..50.-kč;

Dodávka..70.-kč (bez karavanů a obytných aut.)

 

 

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování / ceny

 

 

 

 

Kontakt

Adresa: Sportovní klub Mšeno, Boleslavská 398, 277 35 Mšeno

 

kontakt  / fotky / další informace

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Okolí

Tipy na výlety

 • Mělník Soutok dvou největších řek Labe a Vltavy, muzeum známé svou sbírkou historických kočárků, kostnice, zámek Mělník - návštěva vinných sklepů spojená s degustací vína. V září mělnické vinobraní.
 • Mladá Boleslav Hrad a muzeum, výroba a muzeum automobilů Škoda
 • Zámek Liběchov Asijské sbírky Náprstkova muzea
 • Zámek Houska Původně gotický hrad přestavěn na renesanční zámek je opředen řadou záhad o tajemných silách. Původně zde měla být brána do pekel.
 • Hrad Kokořín Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším památkovým objektům středních Čech
 • Hrad Bezděz Královský hrad patří mezi naše nejznámější hradní zříceniny
 • Další Mšeno muzeum,Hora Říp,Doksy,Máchovo jezero, Vrátenská hora (rozhledna)
 • Parostrojní pivovar Lobeč – Prohlídky s ochutnávkou piva a posezení
 • Rybolov a rybaření

  Ubytovaní hosté mají možnost rybolovu ve Mšeně v Rybníku Jezero a Černík. Případně v obci Stránka  Bližší informace o rybářském řádu a rybaření můžete získat přímo v recepci.

  Jezdectví

  Kokořínské trasy, lesy i některé památky můžete vidět ze hřbetu koně huculského. Farma Hucul klub Laka je od kempu vzdálená zhruba caa 8 km. Nebo v obci Libovice na vrátenské Hoře kde projížďky zajišťuje Naďa Rysková

  Koupání

  Koupání Městské lázně ( koupaliště Mšeno) vzdálenost caa 2 km, rybník Harasov vzdálený od kempu necelé 12 km. Malé parkoviště pro auta, dvě pískové pláže, vysoké skály a travnatá plocha nabízejí své zázemí. Případně Máchovo Jezero Doksy

  Pěší turistika, cykloturstika

  Navštivte památky či bizarní útvary, mezi které patří hrad Kokořín, hrad Houska, Staráky, skalní byt ve Lhotce, skalní mlýn v obci Tubož, sklaní mlýn u osady Hlučov, jeskyně Pod Máchovou skálou, Klemperka, Mordloch, Klácelka, Kaple Máří Magdalény, Harfenice, Had a spousty dalších.

  Lezectví

  Lezecké stěny mohou vyzkoušet nejen ti nejmenší, ale i jejich rodiče samozřejmě pod odborným dozorem. Instrukce poskytuje lezecký klub Mšeno nebo tréninková skála pro malé nad hospodou u Grobiána. Případně lezecká stěna v sokolovně Mšeno

 

 

 

 

Stravování

Stravování v kempu

Součásti ubytování je I restaurace Stadion s kapacitou 60 míst u stolu, 28 míst v salonku a letní terasou s 40 míst. Restaurace nabízí stravu jak ubytovaným hostům dle výběru, snídaně, plná penze, večeře. nebo s možností širokého výběru z jídelního lístku. Samozřejmostí je nabídka služeb pro návštěvníky Kokořínska.  K pití nabízíme široký výběr nealko nápojů, pivo Bernárt 11° , budvar 33 11° ; 
Možnosti ubytování, sportování. Ubytování je využíváno převážně pro školy v přírodě, školní výlety. Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění a v současné době je vyhledávaná pro různé motosrazy.

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI