Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Obora Veltrusy u Prahy

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autocamp Obora se nachází na pravém břehu Vltavy, asi 20 km severně od Prahy. Kemp leží v parku a je obklopen vzrostlými stromy. I přes to v něm najdete místa na plném slunci. Ve vąech chatách je povlečení, lednice a elektrické topení.V areálu se nachází také restaurace a kiosek. Také je k dispozici společná kuchyňka (vlastní nádobí je třeba vzít s sebou).

Nakupovat se dá v nedalekém městě Veltrusy. Je vzdáleno asi 10 min pěąky. V městě Kralupy nad Vltavou (3 km) můľete najít tenisové kurty a koupaliątě. V okolí kempu můľete poznávat řadu kulturních památek jako je zámek Veltrusy (500 m), zámek Nelahozeves (3 km) rodný dům Antonína Dvořáka, Terezín (25 km), Lidice (25 km) nebo údolí Kokořín s jeho krásným hradem (25 km).

Chceme vás upozornit, že neděláme rezervace pro stany a karavany, protože kapacita kempu vám  vždy umožní nalézt vhodné místo. Autocamp Obora nabízí také velmi příhodné spojení s hlavním městem. Těšíme se na vaěi návštěvu.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI