Autokemp Obora Veltrusy u Prahy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autocamp Obora se nachází na pravém břehu Vltavy, asi 20 km severně od Prahy. Kemp leží v parku a je obklopen vzrostlými stromy. I přes to v něm najdete místa na plném slunci. Ve vąech chatách je povlečení, lednice a elektrické topení.V areálu se nachází také restaurace a kiosek. Také je k dispozici společná kuchyňka (vlastní nádobí je třeba vzít s sebou).

Nakupovat se dá v nedalekém městě Veltrusy. Je vzdáleno asi 10 min pěąky. V městě Kralupy nad Vltavou (3 km) můľete najít tenisové kurty a koupaliątě. V okolí kempu můľete poznávat řadu kulturních památek jako je zámek Veltrusy (500 m), zámek Nelahozeves (3 km) rodný dům Antonína Dvořáka, Terezín (25 km), Lidice (25 km) nebo údolí Kokořín s jeho krásným hradem (25 km).

Chceme vás upozornit, že neděláme rezervace pro stany a karavany, protože kapacita kempu vám  vždy umožní nalézt vhodné místo. Autocamp Obora nabízí také velmi příhodné spojení s hlavním městem. Těšíme se na vaěi návštěvu.

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI