Autokemp U Kavalíra

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp U Kavalíra na Sázavě

 

Kemp  Sázava U Kavalíra  poskytuje levné ubytovací možnosti celkem pro 34 hostů ve 4 pokojích hlavní budovy a 4 chatách s verandou. V areálu je možnost postavení vlastního stanu  na louce u vody. Klidnou polohou v přírodě u řeky a nerušeným soukromím je ideálním místem pro rodiny s  malými dětmi, důchodce, rybáře nebo menší pracovní či sportovní kolektivy. Zároveň v nedalekém městě Sázava jsou veškeré služby (restaurace,supermarkety,internet,bankomat,pošta,obchody,lékař..) a možnosti kulturního vyžití. (kino,disco,bowling...). Okolí nabízí mnoho příležitostí pro výlety. Rekreační středisko, jehož webové stránky jste právě navštívili, leží v romantickém údolí vedle chatové kolonie u řeky Sázavy, na toku nad městem Sázava. Jedná se o malý  podnik s novou historií. Vznikl z původního dětského tábory fy SANITAS a v roce 2002 byl kompletně rekonstruován. K areálu vede cesta kolem skláren Kavalier Sázava, podle kterých byl nazván "U Kavalíra".

 • Pobyt hostů není plánován turnusově v týdnech. Délka pobytu vychází z přání našich zákazniků.
 • Součástí areálu je volejbalové hřiště, zastřešený altán pro společné posezení s krytým ohništěm, další ohniště na táboráky u řeky.
 • Pro malé děti je tu pískoviště a větší nafukovací bazének. Dětem do 3 let poskytujeme ubytování zadarmo - bez nároku na lůžkoviny, můžeme Vám zapůjčit i dětskou postýlku pro nejmenší.
 • V areálu je možné uložení lodě/kola - zadarmo - viz Ceník.
 • V provozu je půjčovna loděk pro plavby po blízkém okolí a rybaření.
 • Půjčujeme i společenské hry (badminton,míče,hračky, knihy,karty,petanque).
 • Máme pro Vás připraven program pro nepříznivé počasí - fitness, knížky, hry.

Chatky mají verandu vhodnou k posezeni a jsou vybaveny palandami, skříněmi, stolem a židlemi,  nádobím, rychlovarnou konvicí, dvojvařičem a lednicí s mrazákem. V pokojích hlavní budovy jsou palandy,  nádobí a rychlovarná konvice. Sporák a lednice jsou ve společné kuchyňce. V areálu jsou společné umývárny s letní sprchou, společná WC a sprcha s teplou vodou. Středisko se nachází cca 40 km od Prahy, přístupné je ze 34. km dálnice D1  (Praha - Brno), dále od Kostelce nad Černými lesy, Jevan nebo Uhlířských Janovic. Svojí polohou je využíváno i jako přibližovací ubytování pro soukromé a obchodní cesty  mezi Prahou a Brnem (při cestách do zahraničí apod.)

 

PROVOZ KEMPU JE ZRUŠEN !!

Oznamujeme všem, že kemp U Kavalíra Sázava byl zrušen a na místě je nyní soukromá osoba, která nebude žádné ubytovací zařízení provozovat.

Děkujeme všem bývalým návštěvníkům a přejeme jim krásné léto

bývalí majitelé

 

 

Tipy na kempy v okolí Sázava


 

Galerie
Ceník

V areálu kempu U Kavalíra Sázava najdete krytý altán se stoly a lavicemi, v jehož středu je ohniště s roštem - poskytne vám zázemí pro vaši večerní společnou zábavu i možnost venkovního posezení a provozování společenských her v případech nepřízně počasí. Primárně slouží ubytovaným v chatách a hlavní budově, hosté s vlastními stany mohou využít venkovního ohniště u řeky. nabízíme   zapůjčení přenosného grilu pro ty zájemce, kteří preferují soukromí své chaty před společným posezením. Jeden den v týdnu pořádáme společenský večer s karaoke zábavou.

Vybrat si můžete z variabilní nabídky ubytovací kapacity, která obsahuje:

Chaty - 3x 4lůžková chata a 1x 8lůžková chata s 2pokoji a kuchyňkou.

Hlavní budova - 2x 4lůžkový pokoj, 1x 2lůžkový pokoj, 1x 6lůžkový pokoj.

V letošním roce zachováváme stejné ceny za lůžko v chatách i pokojích a vynasnažíme se Vám zajistit klidný a spokojený pobyt.    Vaši Kavalíři

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI