Camping Bucek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Camping Bucek

Camping Bucek se nachází 35 km západně od Prahy, v malebné části středních Čech. Camping vlastní společnost Wilzing s.r.o., pod jejíž správu spadá také Camping Frymburk v Jižních Čechách na břehu Lipenské přehrady.

 

Kemp se rozkládá celkově na 5 hektarech krásné přírody, z toho 1 hektar je volně přístupný les, oáza klidu a ticha, na procházky ve dne i večer. Camping Bucek leží na břehu stejnojmenného rybníka o rozloze cca 10 ha, který přímo vybízí k provozování vodních sportů. Na břehu je možné zapůjčení pramice, šlapadlo, surfu a na vodě je připravena vodní trampolína. V kempu jsou dále k dispozici dva stoly na ping-pong, volejbalové hřiště. Pro děti je v areálu kempu připravené hřiště s trampolínami, houpačkami, klouzačkou a pískovištěm. V kempu je jedno centrální ohniště, určené k večernímu posezení s přáteli.

V kempu je 100 míst pro karavany či stany o rozloze 100 a 150 m2 s elektrickými přípojkami 6 A. Máme zde také 4 komfortní místa s privátní sprchou a toaletou. Samozřejmostí jsou moderní umývárny, toalety a sprchy s teplou vodou zdarma, přístupné i pro imobilní hosty. K dispozici Vám jsou také pračky a sušičky prádla.

Dále nabízíme možnost ubytování v plně zařízených luxusních mobilních domcích s terasou nebo ve vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňským koutem a terasou.

V areálu dále máme krytý vyhřívaný bazén o velikosti cca 100 m2. V části bazénu, která je vyhrazena dětem, je hloubka vody 30 – 60 cm, ve zbývající části je hloubka 160 cm. Vstup do bazénu je v krátkých bermudách, 1.7. - 23.8. za 1 EUR na osobu, mimo toto období zdarma. 

V hlavní sezoně se můžete občerstvit v malém bistru s terasou s krásným výhledem na rybník a okolní krajinu.

Hostům je volně k dispozici bezdrátová síť Wi-Fi a na recepci je možné použít počítač.

Supermarket, pošta, lékař, další restaurace atd. se nacházejí ve městě Nové Strašecí, vzdáleném přibližně 5 minut jízdy autem.

Tipy na výlet:

Praha, Karlovy Vary, hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, každou neděli pak trhy v Ředhošti. V letních měsících se křivoklátské lesy stávají pravým houbařským rájem.

Otevírací doba:

Camping je v provozu od 27. dubna do 15. září 2012. Recepce kempu je otevřena od 8 do 12:30 a od 13:30 do 18 hod., pro nově příchozí hosty do 22 hod.

 

Karavanová a stanová místa

 

Camping Bucek disponuje 100 místy s přípojkami elektřiny 6 amp pro karavany nebo stany o velikosti 100 - 150 m2 a 4 karavanovými místy se soukromým záchodem a sprchou.

View_01000391

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele katerina kachna
katerina kachna 8. Červenec 2014 - 10:56
Počet hlasů: 1172
NEJEZDĚTE TAM!!!! Pokud nemáte rádi šikanu a nechcete se cítit jako v lágru na nucené práce... První dojem z kempu byl dobrý, plánovali jsme tam s obytným vozem zůstat celý víkend. Ovšem hned na recepci jsme pochopili, že paní "VEDOUCÍ", jak už ji tu někdo nazval, je opravdu arogantní a nepříjemná. Obdrželi jsme celou jednu stránku jejích "PRAVIDEL", v nichž je mimo jiné zmínka, že je celý areál monitorován kamerovým systémem. To jsme ovšem netušili, že tento monitoring není z důvodu bezpečnosti hostů a majetku, ale pro špehování hostů a jejich následnou šikanu a teror. Paní "VEDOUCÍ" jezdí po kempu v golfovém vozíku a permanentně za cokoli šikanuje. Nás mimo jiné přišla ráno seřvat, že nás ještě ani jednou neviděla projít okolo recepce do lesa za kemp s našimi dvěma psy, přijela taky okamžitě zkontrolovat, když přítel otevřel kapotu našeho auta atd. Jezdíme téměř každý víkend do kempů, po celé Evropě, ale toto je opravdu výjimečně PŘÍŠERNÁ zkušenost. Když přijela celkem myslím po šesté, sbalili jsme se a odjeli a hodně se nám ulevilo. N E D O P O R U Č U J U !!!!! Ani nepřítele bych tam neposlala... Navíc v zadní části kempu nefungovaly sprchy, odporně tam smrděla čistička odpadních vod a v rybníce tlely mrtvé ryby...
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI