Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Brdy

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Brdy - celoroční rekreace střední Čechy

Chystáte se strávit víkend na horách nebo celý týden, třeba v Brdech? Potřebujete ubytování v Brdech, pro pěší putování po horách? Hledáte kvalitní a dostupné ubytování na klidném místě na samém okraji chráněné oblasti Brdy? Nabízíme jednoduché stylové ubytování pro rodiny nebo malé skupiny sportovců, houbařů nebo přátel. Ubytování rodinného typu v Brdech pro všechny, kteří nehledají nebo nemají rádi hotely a rušné penziony. Každá správná chata má gril, a tak i u nás máte k dispozici venkovní gril s posezením.

Chaty se nachází u lesa ve vesnici Ohrazenice u Jinec, 50 km od Prahy. Sousedí s CHKO Brdy.

 

Pronájem chalupy v Brdech

Děti mohou využít dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a trampolínou. Připraven je líný tenis, míč a další venkovní hry. Psi jsou vítáni. Poplatek za psa je 300 Kč. Dále lze využít kolárnu. Součástí chaty je ložnice A, ložnice B, ložnice C, obývací pokoj s kuchyňkou, chodba a sociální zařízení. Na zahradě je k dispozici během léta venkovní bazén o průměru 3.6m.

 

Popis lokality

Chata se nachází v okrajové části Ohrazenic, které jsou součástí obce Jince. Jedná se o místo na samé hranici Chráněné krajinné oblasti Brdy, které jsou vyhledávaným místem milovníky turistiky a cykloturisty. Na své si přijdou také milovníci historických památek, kterých je v blízkém i vzdáleném okolí nepřeberné množství.

 

Popis místností

Ložnice B (1 x 2l. - 2xválenda) - Přízemí
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička

Ložnice C (1 x 2l. - manželská postel) - 1. patro
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička

Ložnice A (1 x 2l. - manželská postel) - 1. patro
skříň/komoda/šatna, posezení, lampička, balkón

Kuchyně A
plochá televize, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, sporák, vařič, trouba, toustovač, topinkovač, kuchyňská linka, stůl se šesti židlemi, křeslo

Koupelna s toaletou A
sprcha, umyvadlo, toaletní potřeby, zrcadlo

Chodba/hala A
lednice, mrazák

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI