Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Oleško Jana

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Oleško Jana - ubytování chaty střední Čechy

Nabízíme chatu k pronájmu (celoročně, také na Silvestrovský pobyt). Chata se nachází na Olešku, které je přibližně 15 km jižně od Prahy. Ubytování pro 6 osob (plus možnost dvou přistýlek). Hlavní přednost chaty spočívá v její poloze. Leží v chatařské oblasti u lesa. Do centra hlavního města je to však pouze 25 km. Je to ideální místo pro turistiku, cyklistiku, rybaření, poznávání kulturních a jiných míst v Praze. Chata je také velice vhodná pro rodiny s dětmi. Na zahradě se nachází dětská skluzavka, houpačka, trampolína, domeček, židličky se stolkem, pískoviště, lavice..

V chatě se také nachází dětský koutek, kde je plno hraček, například lego, plyšáci, stavebnice, kuželky, tabule, stolní hry, kreslící potřeby, apod….

 

Popis chaty

Chata je 4-pokojová (85m2). Nabízi ubytování pro 6-8 osob v chatové rekreační oblasti u lesa. Vstup do chaty jepřes terasu se zahradním nábytkem.

Ve spodním patře je předsíň s jídelním koutem pro 5 osob. Malý obytný pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, TV, rádiem a společenskými hrami.
V kuchyňce je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička (s mrazákem, mikrovlná trouba.
Ložnice s dvojlůžkem.
Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l.

V 1. patře chaty jsou k dispozici 2 ložnice: 1. obytná s dvojlůžkem (zde je možnost dvou i více přistýlek - snižuje se však komfort místnosti), sedací soupravou, krbem, TV a rádiem, 2. ložnice se 2 lůžky, balkon, dětský koutek (tabule, plyšáci, stavebnice, kuželky, atd....).

V každé místnosti jsou k dispozici elektrické přímotopy.

Na pěkně udržované oplocené zahradě (500m2) je k dispozici venkovní posezení (2x), zahradní krb, ohniště, zahradní křesla, venkovní sprcha. Dále pak venkovní hračky pro dětí - dětská skluzavka, houpačka (2x), trampolína, domeček, židličky se stolkem, pískoviště, lavice, apod....

Oplocené i neoplocené parkování.

Celý objekt je bez přítomnosti majitele.

Wifi k dispozici zatím není.

Na pozemku se také nachazí naše druhá chata, která je také k dispozici

 


Naše další Chata Oleško Monika ve středních Čechách

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí chaty

Chatová oblast Oleško se nachází asi 15 km jižně od Prahy v pěkném lesnatém prostředí asi 1 km od řeky Vltavy. Místo je ideální k výletům do Prahy a jejího blízkého okolí. Na své si přijdou i cykloturisté a rybáři.
Koupání v nově vybudovaném aquaparku v Průhonicích (20 km). Všechny sportovní a kulturní aktivity v Praze (15 – 30 km). Nákupy v místě (1 km), občerstvení na Olešku (0,5 km) a restaurace v Březové (2 km).

 

Kam na výlet?

V bezprostřední blízskosti se nachází kontaktní zoo, japonská zahrada, vyhlídka na Olešku

Další turistické cíle: hlavní město Praha (Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Petřín, apod.), hrad Karlštejn, zámek Konopiště, Slapská přehrada, zámek Dobříš, Koněpruské jeskyně, vojenské muzeum Lešany.......

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI