Chatová osada na řece Sázavě

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Letní rekreační středisko Osada a kempy s chatkami na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy. Středisko se nachází v okrese Kutná Hora, mezi městy Sázava a Ledečko. Leží na pravém břehu řeky v obci Samopše.

Informace

Letní rekreační středisko Osada na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy. Středisko se nachází v okrese Kutná Hora, mezi městy Sázava a Ledečko. Leží na pravém břehu řeky v obci Samopše.

Nejlépe se k nám dostanete autem, dále pak vlakovým spojením Čerčany - Zruč nad Sázavou, nebo autobusem směr Rataje nad Sázavou - Samopše.

V rekreačním středisku je 7 chatek po 4 lůžkách (palandy). V chatkách je jen světelný proud a základní vybavení turistického rázu (povlečení, deka, polštář). Celková kapacita je tedy 28 lůžek - další možností ubytování je ve vlastních stanech (po telefonické domluvě). Dále hlavní budova obsahuje jídelnu a sociální zařízení (sprchy s teplu vodou). Objekt je oplocen, má vlastní hřiště, stůl na stolní tenis. Můžete si zapůjčit loďku. Je zde ráj pro rybáře a milovníky krásné přírody, kterou můžete spatřit například při procházkách údolím řeky.

V blízkosti obce Samopše a tedy i naší osady je velké množství památek, na které můžete vyrazit pěšky, případně využít železniční dopravy. Za připomenutí stojí hrad v Českém Šternberku, město Sázava, Benešov, ale i vzdálenější Konopiště.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/arela_sazava_na_rece1_1.jpg

V rekreačním středisku se nachází i občerstvení, kde je možno zakoupit teplé i studené nápoje (pivo točené i lahvové, limonády, dobrá voda, džusy...). K dispozici je i teplá a studená kuchyň (ovoce, zelenina, cukrovinky, smažený sýr, hranolky, hamburgery, klobásy...). Stravování vlastní, po domluvě možno snídaně formou bufetu. Společná kuchyň se nachází v hlavní budově. U restaurace je možnost venkovního posezení.

Rekreační středisko nabízíme nejen pro individuální rekreaci a rodinné rekreace, ale i pro školní výlety, či sportovní kurzy. Provoz střediska je od 1.května do 30. září.

 

Galerie
Ceník

Ceník

Chata (kapacita 4 osoby):

 • 1 osoba - 280Kč/noc a chatu nebo 10.- €
 • 2-4 osoby -560Kč/noc a chatu nebo 20.- €
 

Další poplatky:

 • povlečení 40Kč/1 sada
 • poplatek OB vzdušné 10Kč/noc

Obědy a večere jsou možné v místní malé restauraci

 • snídaně formou bufetu 62Kč
 • hotová jídla od 85Kč

 

Cena zahrnuje:

     Kompletní lůžkoviny, sociální zařízení s teplou vodou, společná lednička, parkování, poplatek OB, snídaně formou bufetu.

Nabídka pro školní výlety a sportovní akce:

 •         100Kč na dítě a den za ubytování bez stravy
 •         40Kč za jedno kompletní povlečení

Při pobytu nad dva dny se povlečení neúčtuje.

Strava pro školy:

 • snídaně 45Kč
 • oběd 69Kč
 • večeře 59Kč
Kontakt

Adresa: Osada na řece Sázavě, Samopše 037, 286 07 Sázava
Pro dotazy / rezervace / poptávky využíjte prosím kontaktní formulář
 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 13 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

V blízkosti obce Samopše a tedy i naší osady je velké množství památek, na které můžete vyrazit pěšky, případně využít železniční dopravy. Za připomenutí stojí hrad v Českém Šternberku, město Sázava, Benešov, ale i vzdálenější Konopiště.

http://osadanarecesazave.wz.cz/informace/posazavi.jpg

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele POHANOVÁ Hana
POHANOVÁ Hana (nepřihlášený) 21. Červenec 2013 - 20:27
Počet hlasů: 977
V kempu jsme strávili pobyt v druhé polovině srpna i s malým psem na týden do chatky. Počasí nám vyšlo a ubytování v chatce bylo přesne podle naších potřeb.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1