Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chatová osada na řece Sázavě

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Letní rekreační středisko Osada a kempy s chatkami na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy. Středisko se nachází v okrese Kutná Hora, mezi městy Sázava a Ledečko. Leží na pravém břehu řeky v obci Samopše.

Informace

Letní rekreační středisko Osada na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy. Středisko se nachází v okrese Kutná Hora, mezi městy Sázava a Ledečko. Leží na pravém břehu řeky v obci Samopše.

Nejlépe se k nám dostanete autem, dále pak vlakovým spojením Čerčany - Zruč nad Sázavou, nebo autobusem směr Rataje nad Sázavou - Samopše.

V rekreačním středisku je 7 chatek po 4 lůžkách (palandy). V chatkách je jen světelný proud a základní vybavení turistického rázu (povlečení, deka, polštář). Celková kapacita je tedy 28 lůžek - další možností ubytování je ve vlastních stanech (po telefonické domluvě). Dále hlavní budova obsahuje jídelnu a sociální zařízení (sprchy s teplu vodou). Objekt je oplocen, má vlastní hřiště, stůl na stolní tenis. Můžete si zapůjčit loďku. Je zde ráj pro rybáře a milovníky krásné přírody, kterou můžete spatřit například při procházkách údolím řeky.

V blízkosti obce Samopše a tedy i naší osady je velké množství památek, na které můžete vyrazit pěšky, případně využít železniční dopravy. Za připomenutí stojí hrad v Českém Šternberku, město Sázava, Benešov, ale i vzdálenější Konopiště.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/arela_sazava_na_rece1_1.jpg

V rekreačním středisku se nachází i občerstvení, kde je možno zakoupit teplé i studené nápoje (pivo točené i lahvové, limonády, dobrá voda, džusy...). K dispozici je i teplá a studená kuchyň (ovoce, zelenina, cukrovinky, smažený sýr, hranolky, hamburgery, klobásy...). Stravování vlastní, po domluvě možno snídaně formou bufetu. Společná kuchyň se nachází v hlavní budově. U restaurace je možnost venkovního posezení.

Rekreační středisko nabízíme nejen pro individuální rekreaci a rodinné rekreace, ale i pro školní výlety, či sportovní kurzy. Provoz střediska je od 1.května do 30. září.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V blízkosti obce Samopše a tedy i naší osady je velké množství památek, na které můžete vyrazit pěšky, případně využít železniční dopravy. Za připomenutí stojí hrad v Českém Šternberku, město Sázava, Benešov, ale i vzdálenější Konopiště.

http://osadanarecesazave.wz.cz/informace/posazavi.jpg

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele POHANOVÁ Hana
POHANOVÁ Hana (nepřihlášený) 21. Červenec 2013 - 20:27
Počet hlasů: 1710
V kempu jsme strávili pobyt v druhé polovině srpna i s malým psem na týden do chatky. Počasí nám vyšlo a ubytování v chatce bylo přesne podle naších potřeb.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI