Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chatový areál Sázava

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

Vítejte na prezentaci našeho zařízení kemp a chaty Sázava

Jsme velice potěšeni, že vás můžeme přivítat v našem rekreačním středisku na Sázavě

Naše rekreační zařízení leží v malebném údolí na břehu řeky Sázavy nedaleko stejnojmenného města cca 50 km od Prahy. Tato poloha slibuje uspokojení všech nároků na odpočinek i aktivity. Dokonalé zázemí zde najdou milovníci památek, turistiky, cyklistiky, houbaření či rybaření. Naše zařízení disponuje velkou plochou, kde každý najde své místo k relaxaci i k aktivnímu sportu na hřišti, které se nachází přímo v areálu ubytovacího zařízení.

 

Naše středisko je vhodné nejen pro rekreaci, ale mohou se zde konat také svatby, oslavy narozenin, firemní školení, akce a prezentace, sportovní soustředění, škola v přírodě a školní výlety, vodácké akce a cyklistické soutěže a v neposlední řadě také tiché rybaření a koupání v řece Sázavě.

Dostupnost k našemu ubytovacímu zařízení je výborná. Díky dobré poloze a místu lze přijet autem přímo do areálu – parkování zdarma! Díky blízkosti města Sázava jezdí pravidelné vlakové a autobusové spoje.

 

Při pobytu v našem areálu lze také využít po dohodě našeho stravovacího zařízení, které zajištujeme pro větší skupiny hostů v našem penzionu. Je také možno si zakoupit sud a půjčit výčepní zařízení pro soukromou párty. Pro turisty či školní výlety připravíme balíčky s jídlem pro celodenní výlety. Je možné také večerní posezení při ohýnku s možností opékání buřtů nebo grilování na venkovním grilu.

Pro sportovní využití náš areál nabízí velké hrací plochy, kde si můžete zahrát volejbal, nohejbal, fotbal či ping-pong. Pro milovníky vodního sportu je možnost zapůjčení lodí. Zbylou plochu zařízení lze využít jako plochu pro stany nebo karavany s možností parkování v místě. Možnost táboření pro vodáky.

 

Ubytovací zařízení je vhodné pro letní i zimní rekreaci. Penzion je určen pouze pro větší početné skupiny (minimální počet ubytovaných je 30 osob). Chaty poskytují rodinám, menším skupinkám či jednotlivcům soukromí s krásným výhledem na řeku Sázavu. Zařízení lze využít také jako ubytovací zázemí při každoročních hudebních festivalech.

Hosté si s sebou také mohou přivézt do chat své domácí mazlíčky, aby s nimi mohli strávit společnou dovolenou.

 


Chaty

 

Chaty stojí na velkém rovném pozemku v blízkosti řeky a skýtají soukromí a přírodu. Jsou určeny především pro individuální rekreaci rodin s dětmi, menší skupiny a jednotlivce. Chaty mají velkou obytnou místnost s vybavenou kuchyňskou linkou a lednicí s mrazákem. V chatách je nové sociální zařízení a sprchy. V zimních a podzimních měsících si můžete v chatě topit v kamnech na dřevo nebo elektrickým radiátorem.

V areálu je možnost využít restaurace v penzionu, která je otevřena při provozu penzionu denně od 10 h do 22 h.

 

Kapacita:

3 chaty velké po 13. lůžkách ve 4. místnostech.

6 chat po 5. lůžkách a 2. místnostech.

 

 

 


 

Vybavení a služby kempu

 

 

 • Restaurace se nachází v budově penzionu, je otevřena při provozu penzionu denně od 10 h do 22 h.
   
 • Penzion nabízí pohodlí s kapacitou až 40 lůžek, standardně vybavené pokoje, nově zrekonstruované sociální zařízení a velikou společenskou místnost s možností konání přednášek, kurzů i společenských her.
   
 • Chaty jsou umístěny v klidné části areálu u řeky Sázavy. Nabízejí soukromí ve 3-4 lůžkových pokojích s kuchyňkou. Možnost ubytování i pejska za poplatek.
   
 • V areálu Penzion a chaty Sázava poskytujeme pro naše návštěvníky parkování, stravování a půjčování lodí. Pro osobní potřeby nabízíme sportovní hřiště, koupání v řece a ohniště.
   
 • V nejbližším okolí areálu je možnost přírodního koupání, rybolovu, houbaření, cyklistiky, turistiky a nákupu.

 

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI