Chatový kemp Mlýn Brejlov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Mlýn Brejlov již není v provozu. Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině Středních Čech na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. K dispozici je chatový areál s kapacitou 7 vybavených chat s 35 lůžky. Chatový kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, firemní akce i pro skupinové pobyty, či vodáky.. Areál / kemp se nachází v obci Týnec nad Sázavou, okres města Benešov.

Ubytování - vybavené chatky

Nabízíme také ubytování v 7 chatičkách s 35 lůžky. Každá chatička má sociální zařízení, dvě ložnice, předsíň a vlastní venkovní posezení. Chatičky se nachází uprostřed krásné, udržované zahrady.

 

Hostům je k dispozici parkoviště v areálu, dvě velká ohniště, hřiště na nohejbal nebo volejbal, molo k přistávání loděk a kolárna, kde mohou uskladnit kola.

Školící místnosti

V prvním patře hotelu jsou k dispozici dvě školící místnosti pro 40 a 60 osob a salónek pro 20 osob, který je vhodný nejen pro školení, ale také besedy, meditační cvičení, atd. V prostorách hotelu je k dispozici internet - wifi.

 

Svatby a svatební obřady

Obřad je možné zajistit přímo u nás, v místě, které si vyberete. Rádi připravíme kompletní scénář Vašeho svatebního obřadu ve spolupráci s místní matrikou a oddávajícími. Svatební obřady zajišťuje matrika Týnec nad Sázavou, dle přání snoubenců a na základě osobního setkání.

 

 

Restaurace se zahrádkou

Brejlovská kuchyně to je menu plné vyzkoušených domácích receptů a nápadů. S grilovaným masem a rybami, čerstvými zeleninovými saláty a ovocem, s deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

 

 

Uvítáme Vás také v penzionu / hotelu Mlýn Brejlov

Tipy na další ubytování v oblasti Sázava

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Díky své poloze nedaleko Prahy, na řece Sázavě s řadou jezů a starých mlýnů, uprostřed lesů a díky bohaté historii je Brejlov místem vyhledávaným návštěvníky nejen z nedaleké Prahy, ale z Čech i celé Evropy.

Kořeny osídlení Týnecka jsou doložené nejen archeologickými nálezy, ale zejména památkami z této doby - odkrytými základy přemyslovského paláce, zachovalou románskou rotundou z počátku 2. tisíciletí, gotickou věží a hradním dvoupodlažním objektem, dnes městským muzeem. Dříve zde stával Týnecký hrad, který patří k nejstarším českým stavebním památkám pevnostního charakteru. Rozsáhlý archeologický výzkum objevil nejen stavební dispozici původního románského hradu, ale i staré kostrové pohřebiště z 11. - 12. století. Dnes na jeho místě stojí zachovalá románská rotunda s gotickou hranolovou věží a na základech přemyslovského paláce novobarokní budova, která byla obnovena a dnes slouží jako městské muzeum.
 

Okolí Brejlova

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI