Chatový kemp Radostné Mládí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 Rekreační objekt Radostné Mládí je určen pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školní výlety, školení, rodinnou rekreaci apod. V případě požadavku méně osob bude kapacita doplněna dalším zájemcem při zachování soukromí.

Objekt se nachází v pěkném lesním prostřední poblíž řeky Sázavy. Ubytování je zajištěno v chatičkách po dvou, ve srubech po šesti účastnících a pokojích po dvou až čtyřech v hlavní budově s možností přitápění.

Tábor je vybaven moderním sociálním zařízením včetně teplé vody pro večerní koupání. Bohaté sportovní možnosti poskytují hřiště na kopanou, odbíjenou, nohejbal, vlastní bazén nebo stolní tenis. Využít lze i okolních cyklotras, kola je možné uschovat v táboře.

Kulturní vyžití nabízí místní hrad Český Šternberk a památky nedalekého okolí, jako např. Sázavský klášter, zámky Konopiště, Jemniště i pamětihodnosti Kutné Hory. Nejen za nepříznivého počasí je možné navštívit místní kino.

Strava je zajišťována odborným personálem formou plné penze v rozsahu snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře, dle dohody je možno zajistit polopenzi i balíčky.

I letos pro vaše děti organizujeme dětský tábor. Stejně jako v minulých letech je připraven bohatý program: celotáborová hra, putování, soutěže, sportovní hry, stezka odvahy, výlet, návštěva hradu, táborák, taneční večer a karneval. O děti se postarají prověření a zkušení vedoucí.

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
13 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI