Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chatový kemp Radostné Mládí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 Rekreační objekt Radostné Mládí je určen pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školní výlety, školení, rodinnou rekreaci apod. V případě požadavku méně osob bude kapacita doplněna dalším zájemcem při zachování soukromí.

Objekt se nachází v pěkném lesním prostřední poblíž řeky Sázavy. Ubytování je zajištěno v chatičkách po dvou, ve srubech po šesti účastnících a pokojích po dvou až čtyřech v hlavní budově s možností přitápění.

Tábor je vybaven moderním sociálním zařízením včetně teplé vody pro večerní koupání. Bohaté sportovní možnosti poskytují hřiště na kopanou, odbíjenou, nohejbal, vlastní bazén nebo stolní tenis. Využít lze i okolních cyklotras, kola je možné uschovat v táboře.

Kulturní vyžití nabízí místní hrad Český Šternberk a památky nedalekého okolí, jako např. Sázavský klášter, zámky Konopiště, Jemniště i pamětihodnosti Kutné Hory. Nejen za nepříznivého počasí je možné navštívit místní kino.

Strava je zajišťována odborným personálem formou plné penze v rozsahu snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře, dle dohody je možno zajistit polopenzi i balíčky.

I letos pro vaše děti organizujeme dětský tábor. Stejně jako v minulých letech je připraven bohatý program: celotáborová hra, putování, soutěže, sportovní hry, stezka odvahy, výlet, návštěva hradu, táborák, taneční večer a karneval. O děti se postarají prověření a zkušení vedoucí.

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI