Dvůr Hoffmeister

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Potřebujete nalézt ubytování v blízkosti letiště Václava Havla? Tak jste na správném místě. Dvůr Hoffmeister je 8 km od letiště Praha a jen 15 km od centra hlavního města. Je to výborné řešení pro odlety i přílety návštěvníků, pro zajištění školení nadnárodních společností či setkání abiturientů. Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pro svou práci klid a krásné prostředí. Chcete se vy či vaše děti naučit jezdit na koni? Pak Dvůr Hoffmeister je to pravé místo pro vás. Specializujeme se na jezdeckou pony školu pro děti od 3 let máme však i koně pro dospělé. Každý týden naši školu navštíví až 70 dětí všech věkových kategorií od začátečníků po pokročilé. K dispozici máme 4 školní poníky a 2 školní koně. Výcvik zajišťují naši 3 profesionální trenéři.

Restaurace
 

 •     Restaurant – 40 míst
 •     Formanka – 16 míst
 •     Zahradní gril – 30 míst
 •     Galerie nad kolbištěm – 16 až 48 míst

Školení – u nás najdete inspiraci

Hledáte inspirativní prostředí pro firemní akce a konference, kurzy nebo obchodní setkání? Ideální bude samostatný areál, kde najdete ubytování, restauraci, pohodlné parkování a prostory pro prezentaci vašich nápadů a vizí. Takový je Dvůr Hoffmeister s prvorepublikovou architekturou, osobitým stylem, ale s nejmodernějším vybavením. Ubytování u letiště Václava Havla vám zjednodušší organizaci při pořádání team-buildingových akcí. Vaši pracovníci se budou snáze motivovat v prostředí, kterým prošla historie a které přitom poskytuje dostatečné pohodlí pro školení, obchodní schůzky a další aktivity.

Ubytování u letiště Praha

Citlivě rekonstruovaný prvorepublikový statek umožní uvolnit zaběhnutý pracovní rytmus a dá prostor novým nápadům. Pro váš pracovní tým to bude nová vzpruha. Uvidíte, jak snadno se budou lidé v novém prostředí motivovat. Základem pro firemní akce a konference je konferenční místnost s variabilním uspořádáním pro 60 nebo 30 osob. V celém areálu je WI-FI připojení na internet zdarma. Výhodou je ubytování u letiště Praha a krátká vzdálenost od centra hlavního města. Nečekejte obvyklou strohou místnost pro školení. Naše prostory jsou příjemné, budete si připadat jako na návštěvě u vzdělaného zámeckého pána.

Pro firemní akce a konference

 •     8 km od letiště Václava Havla
 •     15 km od centra Prahy
 •     Ubytování a restaurace
 •     Parkování v areálu
 •     Konferenční místnost 60 m2
 •     Uspořádání pro 60 či 30 osob
 •     Klimatizace

Pro firemní akce dokonalý servis a klid

Pro nové nápady, vstřebávání novinek neslouží jen konkrétní aktivita, účastníci si musí odpočinout a dobře se najíst. To vše v rámci firemní akce a konference zajistíme v našem Dvoře Hoffmeister. Samozřejmostí je dokonalý servis, klid pro obchodní schůzky a vždy přístupné občerstvení. Nečekejte a objednejte si firemní akce a konference u nás. Jsme vyhledávaným místem pro svatby v Praze a pro svatební hostinu. Uvidíte, že se k nám budete chtít vracet.
 


Oslavy

Ať již slavíte narozeniny, promoci či hledáte místo pro dětskou narozeninovou párty máme vám co nabídnout!
Oslavy narozenin či promoce? U nás budou originální

Nelíbí se vám oslava narozenin či promoce v běžné restauraci v Praze? Hledáte něco originálního pro slavnostní chvíli? Přejete si slavit v takovém prostředí, kde na vás dýchne historie, ale servis bude moderní a bez chybiček? Zamluvte si prostory pro slavnostní party v našem areálu Dvůr Hoffmeister. Prvorepubliková architektura někdejšího bohatého statku vás nadchne, stejně jako prostory a styl restaurace. Zažijete kulinářský zážitek s pokrmy, které pro vás připravuje tým pod vedením michelinského kuchaře George André Rognarda. V takovém prostředí bude vaše oslava určitě originální.
U nás najdete skvělou restauraci i ubytování

Dvůr Hoffmeister má výtečnou polohu. Z centra Prahy je to jen 15 km, letiště Václava Havla je jen 8 km. V areálu je ubytování, restaurace a prostory pro firemní akce a konference, vaši přátelé u nás bez problému zaparkují. A oslava narozenin, dětská party či promoce může začít. Pro oslavu si vyhraďte celé odpoledne a večer, vaši hosté či příbuzní u nás najdou i ubytování. Naše poloha je vhodná jako ubytování u letiště Praha. Ještě jste se nepodívali, co obsahuje náš jídelní lístek? Tak to určitě udělejte! Uvidíte, že náš kuchař s michelinským oceněním má co nabídnout.

Co pro vás uspořádáme za oslavy?

 •     Oslavy narozenin
 •     Promoce
 •     Dětské party
 •     Loučení se svobodou
 •     Oslavy významných životních jubileí

Nebuďte všední, slavte u nás

Když jde o oslavu, nebuďte všední. Nabídněte svým hostům kvalitní a originální jídlo, dobré pití a především příjemné prostředí, kde se bude všem líbit.  Areál Dvůr Hoffmeister nabízí pohoštění v nejlepším slova smyslu. Náš personál navazuje na nejlepší evropské tradice pohostinství. Naším cílem je, aby se k nám hosté vraceli. Oslavte narozeniny, významné události č promoce u nás. Jsme tím správným místem, když plánujete svatby v Praze nebo svatební hostinu. Dvůr Hoffmeister se na vás i vaše hosty těší.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI