Dvůr Hoffmeister

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Potřebujete nalézt ubytování v blízkosti letiště Václava Havla? Tak jste na správném místě. Dvůr Hoffmeister je 8 km od letiště Praha a jen 15 km od centra hlavního města. Je to výborné řešení pro odlety i přílety návštěvníků, pro zajištění školení nadnárodních společností či setkání abiturientů. Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pro svou práci klid a krásné prostředí. Chcete se vy či vaše děti naučit jezdit na koni? Pak Dvůr Hoffmeister je to pravé místo pro vás. Specializujeme se na jezdeckou pony školu pro děti od 3 let máme však i koně pro dospělé. Každý týden naši školu navštíví až 70 dětí všech věkových kategorií od začátečníků po pokročilé. K dispozici máme 4 školní poníky a 2 školní koně. Výcvik zajišťují naši 3 profesionální trenéři.

Restaurace
 

 •     Restaurant – 40 míst
 •     Formanka – 16 míst
 •     Zahradní gril – 30 míst
 •     Galerie nad kolbištěm – 16 až 48 míst

Školení – u nás najdete inspiraci

Hledáte inspirativní prostředí pro firemní akce a konference, kurzy nebo obchodní setkání? Ideální bude samostatný areál, kde najdete ubytování, restauraci, pohodlné parkování a prostory pro prezentaci vašich nápadů a vizí. Takový je Dvůr Hoffmeister s prvorepublikovou architekturou, osobitým stylem, ale s nejmodernějším vybavením. Ubytování u letiště Václava Havla vám zjednodušší organizaci při pořádání team-buildingových akcí. Vaši pracovníci se budou snáze motivovat v prostředí, kterým prošla historie a které přitom poskytuje dostatečné pohodlí pro školení, obchodní schůzky a další aktivity.

Ubytování u letiště Praha

Citlivě rekonstruovaný prvorepublikový statek umožní uvolnit zaběhnutý pracovní rytmus a dá prostor novým nápadům. Pro váš pracovní tým to bude nová vzpruha. Uvidíte, jak snadno se budou lidé v novém prostředí motivovat. Základem pro firemní akce a konference je konferenční místnost s variabilním uspořádáním pro 60 nebo 30 osob. V celém areálu je WI-FI připojení na internet zdarma. Výhodou je ubytování u letiště Praha a krátká vzdálenost od centra hlavního města. Nečekejte obvyklou strohou místnost pro školení. Naše prostory jsou příjemné, budete si připadat jako na návštěvě u vzdělaného zámeckého pána.

Pro firemní akce a konference

 •     8 km od letiště Václava Havla
 •     15 km od centra Prahy
 •     Ubytování a restaurace
 •     Parkování v areálu
 •     Konferenční místnost 60 m2
 •     Uspořádání pro 60 či 30 osob
 •     Klimatizace

Pro firemní akce dokonalý servis a klid

Pro nové nápady, vstřebávání novinek neslouží jen konkrétní aktivita, účastníci si musí odpočinout a dobře se najíst. To vše v rámci firemní akce a konference zajistíme v našem Dvoře Hoffmeister. Samozřejmostí je dokonalý servis, klid pro obchodní schůzky a vždy přístupné občerstvení. Nečekejte a objednejte si firemní akce a konference u nás. Jsme vyhledávaným místem pro svatby v Praze a pro svatební hostinu. Uvidíte, že se k nám budete chtít vracet.
 


Oslavy

Ať již slavíte narozeniny, promoci či hledáte místo pro dětskou narozeninovou párty máme vám co nabídnout!
Oslavy narozenin či promoce? U nás budou originální

Nelíbí se vám oslava narozenin či promoce v běžné restauraci v Praze? Hledáte něco originálního pro slavnostní chvíli? Přejete si slavit v takovém prostředí, kde na vás dýchne historie, ale servis bude moderní a bez chybiček? Zamluvte si prostory pro slavnostní party v našem areálu Dvůr Hoffmeister. Prvorepubliková architektura někdejšího bohatého statku vás nadchne, stejně jako prostory a styl restaurace. Zažijete kulinářský zážitek s pokrmy, které pro vás připravuje tým pod vedením michelinského kuchaře George André Rognarda. V takovém prostředí bude vaše oslava určitě originální.
U nás najdete skvělou restauraci i ubytování

Dvůr Hoffmeister má výtečnou polohu. Z centra Prahy je to jen 15 km, letiště Václava Havla je jen 8 km. V areálu je ubytování, restaurace a prostory pro firemní akce a konference, vaši přátelé u nás bez problému zaparkují. A oslava narozenin, dětská party či promoce může začít. Pro oslavu si vyhraďte celé odpoledne a večer, vaši hosté či příbuzní u nás najdou i ubytování. Naše poloha je vhodná jako ubytování u letiště Praha. Ještě jste se nepodívali, co obsahuje náš jídelní lístek? Tak to určitě udělejte! Uvidíte, že náš kuchař s michelinským oceněním má co nabídnout.

Co pro vás uspořádáme za oslavy?

 •     Oslavy narozenin
 •     Promoce
 •     Dětské party
 •     Loučení se svobodou
 •     Oslavy významných životních jubileí

Nebuďte všední, slavte u nás

Když jde o oslavu, nebuďte všední. Nabídněte svým hostům kvalitní a originální jídlo, dobré pití a především příjemné prostředí, kde se bude všem líbit.  Areál Dvůr Hoffmeister nabízí pohoštění v nejlepším slova smyslu. Náš personál navazuje na nejlepší evropské tradice pohostinství. Naším cílem je, aby se k nám hosté vraceli. Oslavte narozeniny, významné události č promoce u nás. Jsme tím správným místem, když plánujete svatby v Praze nebo svatební hostinu. Dvůr Hoffmeister se na vás i vaše hosty těší.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI