Grillkota - soukromý klub KRAMBAMBULE

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Od nápadu k realizaci bývá někdy krátká někdy dlouhá cesta. Nám se  podařilo vše v optimálním čase (podle manžela) v dlouhém čase (podle mě) dostat do takové podoby jak je dnes k vidění včetně úprav okolí. Tato stavba nás nesmírně nadchla svojí vnější optickou drobnou velikostí.Při vstupu do interiéru Vás upoutá neopakovatelná atmosféra s vůní přírodního dřeva, která je umocněna pohledem na ústřední gril (1,2m v průměru).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI