Grillkota - soukromý klub KRAMBAMBULE

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Od nápadu k realizaci bývá někdy krátká někdy dlouhá cesta. Nám se  podařilo vše v optimálním čase (podle manžela) v dlouhém čase (podle mě) dostat do takové podoby jak je dnes k vidění včetně úprav okolí. Tato stavba nás nesmírně nadchla svojí vnější optickou drobnou velikostí.Při vstupu do interiéru Vás upoutá neopakovatelná atmosféra s vůní přírodního dřeva, která je umocněna pohledem na ústřední gril (1,2m v průměru).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI