Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Duo camp

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Kemp má více než 35ti letou tradici. Český ráj má neopakovatelné kouzlo a proto se k nám většina návštěvníků ráda vrací. Pískovcové skály, turistické trasy a cyklostezky, několik hradů v blízkém okolí jsou zárukou krásného zážitku z pobytu.
– Nejbližší skály 5 minut pěšky

Duo camp vás vítá

Vážení návštěvníci, kemp Duo camp je v sezóně 2012 otevřen již od 30.3., jeho restaurace od 30.3. Kemp zavírá 31.10., restaurace pak 31.10. 2012.

Ubytování

Ubytování v kempu Duo camp Branžež je poskytováno v několika variantách. Vhodné ubytování si tak můžete vybrat podle svých požadavků ve:

 • 2 apartmánech se čtyřmi lůžky
  * pouze týdenní turnusy od soboty do soboty
 • 23 dřevěných chatkách se třemi lůžky
 • 1 chatce se čtyřmi lůžky
 • 10 karavanech
 • poskytnutím oplocené plochy pro stanování či karavan

Kvalitní služby

K ubytování v kempu nabízíme kvalitní služby, jako vlastní restauraci, moderní toalety a sprchy. Kemp je oplocený a koupání je tu vzhledem k hloubce bezpečné i pro malé děti, a to často již od května. Parkování za plotem přímo chatky nebo stanu.
 

Galerie
Ceník

Rekreační a ubytovací poplatek Obecnímu úřadu

Tyto poplatky jsou stanoveny zákonem a odváděny Obecnímu úřadu.

Ubytovací poplatek (za využité lůžko)4 Kč
Rekreační poplatek / lůžko / osoba15 Kč
– platí pouze pro osoby od 18 do 70 let.
– neplatí pro nevidomé, bezmocné a držitele průkazu ZTP s průvodci.
 

Kompletní seznam možných dalších poplatků v kempu

Tyto poplatky se liší podle typu ubytování nebo objednaných služeb.

Osoba od 0 do 6 let10 Kč
Osoba od 6 do 15 let20 Kč
Osoba od 15 do 150 let35 Kč
Žeton do sprchy – vystačí i pro dvě osoby (1 ks)20 Kč
Zapůjčení dalšího povlečení/postel (na celou dobu pobytu)
– 1 sada, nebo při každé výměně
65 Kč
Jednorázová vratná záloha za přidělené číslo pobytu na stan/karavan po celou dobu ubytování
– vratná pouze po předložení dokladu o zaplacení ubytování.
200 Kč
Přístřeší20 Kč
El. přípojka — červen, červenec a srpen (váš vlastní prodlužovcí kabel)60 Kč
El. přípojka — duben, květen, září a říjen (váš vlastní prodlužovcí kabel)80 Kč
Osobní automobil30 Kč
Dodávka (van)50 Kč
Motocykl10 Kč
Obytný přívěs (caravan)75 Kč
Obytný automobil (caravan car)85 Kč
Přívěsný vozík (vlek) (trailer)10 Kč
Pes/kočka ve vašem stanu či karavanu30 Kč
Pes/kočka v našich chatkách či karavanech40 Kč

V případě vaší objednávky na ubytování na delší dobu, nebo pro větší skupiny, stanovujeme ceny dohodou, nebo můžeme poskytnout slevy jiným způsobem, např. neúčtováním ceny za povleční apod.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Český ráj

 
Český ráj leží padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Geograficky je ohraničen spojnicí Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Hodkovice nad Mohelkou, vrch Kopanina, Železný Brod, Semily, Nová Paka, Jičín, Kopidlno, Sobotka a Dolní Bousov. Na východě tento malebný region přechází v Podkrkonoší a na severu je ohraničena pásem Jizerských hor a Krkonoš. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami - ; hrady, zámky, lidovou architekturu. A právě proto již v 19. století hosté lázní Sedmihorky začali tuto část země nazývat Český ráj.

Hruboskalsko a Trosky, obrázek se otevře v novém okněMimořádná členitost krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (vyhl. r. 1955). Z hlediska různorodosti krajiny a výskytu chráněných a ohrožených biologických druhů mají význam nejenom hluboké lesy, ale i systémy rybníků na vodních tocích a přilehlé fragmenty mokřadních ekosystémů. Jedinečnou členitost reliéfu dotvářejí i charakteristické výlevy vyvřelých hornin, jež tvoří krajinné dominanty (Trosky, Kozákov, Mužský, Vyskeř atd.).

Ve vyvřelých horninách Českého ráje navazujícího Podkrkonoší jsou mnohá naleziště achátů, ametystů, jaspisů, chalcedonů a jiných drahých kamenů. Lidé žijící v tomto kraji byli a dodnes jsou známi svojí řemeslnou dovedností. Železnobrodské sklářské výrobky, dřevěné hračky a formy semilských řezbářů, lomnické suchary, turnovské granátové šperky a broušené drahokamy si našly cestu do celého světa a dokázaly se zde prosadit. A proto buďte vítáni v kraji dobrých lidí, přírodních krás, hradů, muzeí a tradiční řemeslné výroby.

Nejrozsáhlejším a asi i nejkrásnějším skalním městem Českého ráje je Hruboskalsko, které je tvořeno přibližně čtyřmi sty pískovcových věží, jenž dosahují výšky až 60 metrů. Pískovcovým městem prochází Zlatá stezka Českého ráje, která nabízí řadu krásných vyhlídek na rozmanité skalní útvary. Vede od rozhledny Hlavatice (s výhledem na Turnov) přes zříceninu hradu Valdštejn až na renesanční skalní zámek Hrubá skála.

Dalším známým a zároveň turisticky nejfrekventovanějším skalním městem jsou Prachovské skály. Svoji popularitu získaly především díky nádherným vyhlídkám na impozantní pískovcové věže vypínající se nad hlubokými lesními roklemi.

Ve stínu Prachovských skal a Hruboskalska stojí méně známé, ale i tak nádherné, Klokočské a Betlémské skály, kde ani v sezóně nepotkáte davy turistů a o to více si můžete jejich krásu vychutnat.

Velmi pěkná je i oblast Maloskalska, kde najdete České Dolomity. Tak jsou někdy označovány špičaté Suché skály, které připomínají slavné italské Dolomity.

Jako v ráji si budete připadat u malebných rybníků, z nichž nejkrásnější je asi rybník Věžák. Přímo z něj totiž vystupují pískovcové skály, které se odráží ve vodní hladině.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI