Pension Coloseum

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš nově zrekonstruovaný pension Coloseum se nachází na okraji Prahy, v klidném prostředí obce nesoucí jméno Průhonice, jen několik minut autem po dálnici D1 či hromadnou dopravou z centra Prahy. Pension nabízí ubytování v 15 příjemně vybavených nekuřáckých pokojích a celkem disponuje 36-ti lůžky. Každý pokoj je vybaven TV, fénem, vlastním sociálním zařízením a vysokorychlostním připojením k internetu. Ubytovat se můžete v jednolůžkovém, dvoulůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji. Pro Váš větší komfort doporučujeme ubytování v apartmánu, který je vhodný zejména pro rodiče s dětmi (max. 4 osoby). Apartmán je tvořen dvěma pokoji se spojovacími uzamykatelnými dveřmi. Každý z těchto pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem a TV. Navštivte naši restauraci Pizza Coloseum a vychutnejte si kromě vynikajících pokrmů také příjemnou atmosféru a profesionální obsluhu. Restaurace Pizza Coloseum se pyšní výbornou italskou kuchyní. Zde naleznete nejen velký výběr jídel z regionů Itálie, ale i širokou nabídku vín z celého světa.

Konference

Pro pořádání konferencí, seminářů, obchodních jednání, koktejlů a soukromých setkání je pension Coloseum připraven Vám poskytnout zázemí v podobě salonku s denním světlem s kapacitou do 35 osob. Cena za celodenní pronájem je 4 000 Kč . V ceně pronájmu je použití data projektoru, plátna a flipchartu s papírem. K internetu je možné využít zdarma Wi-Fi připojení, které je k dispozici po celém pensionu včetně restaurace.

Svatby

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě. Při její organizaci je důležitý každý detail a výběr místa je klíčovým rozhodnutím. Svěřte svou svatbu nám a nebudete litovat – pěkné, moderní prostředí, bezchybná, profesionální a příjemná obsluha, velké zkušenosti s organizací rozsáhlých akcí. To vše zažijete jen u nás v pensionu Coloseum.

Obřad

Díky své výborné dostupnosti a romantickému vzhledu se oblíbeným a osvědčeným místem pro svatební obřady stalo nádvoří Průhonického parku. Budoucí manželé tu budou oddáni pod širým nebem s překrásným výhledem na zámecký park.
Prostory

Pro Vaši svatbu či jakoukoliv jinou oslavu jsme připraveni Vám nabídnout prostory se slavnostní tabulí až pro 50 osob.
Svatební hostina

Svatební hostina by měla být velmi dobře zorganizovaná a naplánovaná. Náš tým Vám s jejím programem pomůže a udělá maximum pro to, aby Vaše svatební hostina byla jedinečným kulinářským a osobním zážitkem.

Zajistíme pro Vás kompletní servis tak, aby se tento den stal dnem nezapomenutelným a opravdu výjimečným.

Nemusíte se o nic starat, vše ponechte nám a jen si vychutnejte výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru.

Připravíme menu dle Vašeho přání.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI