Pension Dagmar - Poděbrady

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Dagmar je prvorepublikový dům postavený v roce 1928. Je situován v centru města, na kolonádě uprostřed lázeňského parku. Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 5 minut chůze. V roce 2009 proběhla rekonstrukce interiéru domu. Pension nabízí k ubytování 10 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje a 2 apartmá, která se skládají z obytné ložnice, kuchyňky s jídelním koutem a koupelny s WC. Pension není přizpůsoben kuřákům a není k dispozici ubytování hostů, kteří jsou doprovázeni zvířecími miláčky.

 Pro Vaše pohodlí nabízíme nově zrekonstruované pokoje a apartmány. Koupelny se sprchovým koutem, vlastní WC, televize, wi-fi, v apartmánu kuchyňka.

 Ubytování je možné v den příjezdu od 15 hod do 18 hod - eventuelně v jiném čase po individuální domluvě.
V den odjezdu se pokoje předávají nejpozději do 10 hod.

Pro všechny ubytované osoby je plně závazný Ubytovací řád.
Doba pobytu se řídí dle individuálního zájmu našich hostů - od jednodenních, víkendových, týdenních až po dlouhodobé, např. prázdninové pobyty.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI