Pension a hotel Villa - Hořovice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš hotel a restaurace jsou otevřeny celoročně. Nově otevřený hotel se nachází v Hořovicích uprostřed krásné přírody Brdských lesů. Poloha Hořovic, které leží na hlavní vlakové trati Praha Plzeň a pouhé 4km od dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách, jako východisko pro turistiku a cykloturistiku a místo odkud lze snadno navštívit jedinečné památky v okolí. Ubytování je možné v 1 nebo 2 lůžkových pokojích, které jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou a WC, Každý pokoj má TV, fén, klimatizaci a Wifi připojení, které je ve všech prostorách hotelu i restaurace zdarma. Součástí hotelu je i přilehlý penzion Villa, který nabízí i čtyřlůžkový pokoj, apartmá a pokoje s možností přistýlek. Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování, bohaté snídaně, denní výhodná menu, večerní speciality a grilování. Zajistit si u nás můžete rezervace pro nejrůznější soukromé i firemní akce jako jsou svatby, oslavy, večírky, školení, jednání, teambuiling aj. Parkování je bezplatné na soukromém parkovišti střeženém kamerami. Okolí hotelu je stvořené pro výlety a cyklistiku. Hotel disponuje uzamykatelným prostorem pro kola.

 

Vybavenost

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, TV s plochou obrazovkou, fénem a klimatizací. Parkování je zajištěno v oploceném kamerami hlídaném areálu. Pro neregistrované hosty je check-in možný pouze v pracovní době recepce.

Školení, meetingy, oslavy

Nabízíme možnost pronájmu jednací místnosti, klubu-baru. Prostory určené pro školení nebo setkání jsou oddělěny od zbytku budovy, vybaveny WIFI připojením, dataprojektorem, plátnem, klimatizací...atd. Občerstvení zajistíme na základě individuální dohody.

Restaurace

V příjemné restauraci nabízíme pravidelná polední a večerní menu, posezení u kávy a domácích zákusků, pořádání svatebních hostin a soukromých i firemních oslav.

Všechny prostory jsou pokryty bezplatným připojením WiFi. Prostor restaurace i celého hotelu je nekuřácký, ventilovaný a klimatizovaný.

Restaurace a zázemí je přizpůsobeno i návštěvě vozíčkářů.

Pokud máte malé děti, náš personál vám rád ohřeje dětskou stravu, v nabídce máme dětská menu, v zázemí je k dispozici dětská židle a přebalovací pult. Vaše ratolesti budou mít k dispozici i pastelky s omalovánkami nebo kostky na hraní.

V letním období lze využít pohoštění na terase a zahrádce.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI