Pension a hotel Villa - Hořovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš hotel a restaurace jsou otevřeny celoročně. Nově otevřený hotel se nachází v Hořovicích uprostřed krásné přírody Brdských lesů. Poloha Hořovic, které leží na hlavní vlakové trati Praha Plzeň a pouhé 4km od dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách, jako východisko pro turistiku a cykloturistiku a místo odkud lze snadno navštívit jedinečné památky v okolí. Ubytování je možné v 1 nebo 2 lůžkových pokojích, které jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou a WC, Každý pokoj má TV, fén, klimatizaci a Wifi připojení, které je ve všech prostorách hotelu i restaurace zdarma. Součástí hotelu je i přilehlý penzion Villa, který nabízí i čtyřlůžkový pokoj, apartmá a pokoje s možností přistýlek. Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování, bohaté snídaně, denní výhodná menu, večerní speciality a grilování. Zajistit si u nás můžete rezervace pro nejrůznější soukromé i firemní akce jako jsou svatby, oslavy, večírky, školení, jednání, teambuiling aj. Parkování je bezplatné na soukromém parkovišti střeženém kamerami. Okolí hotelu je stvořené pro výlety a cyklistiku. Hotel disponuje uzamykatelným prostorem pro kola.

 

Vybavenost

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, TV s plochou obrazovkou, fénem a klimatizací. Parkování je zajištěno v oploceném kamerami hlídaném areálu. Pro neregistrované hosty je check-in možný pouze v pracovní době recepce.

Školení, meetingy, oslavy

Nabízíme možnost pronájmu jednací místnosti, klubu-baru. Prostory určené pro školení nebo setkání jsou oddělěny od zbytku budovy, vybaveny WIFI připojením, dataprojektorem, plátnem, klimatizací...atd. Občerstvení zajistíme na základě individuální dohody.

Restaurace

V příjemné restauraci nabízíme pravidelná polední a večerní menu, posezení u kávy a domácích zákusků, pořádání svatebních hostin a soukromých i firemních oslav.

Všechny prostory jsou pokryty bezplatným připojením WiFi. Prostor restaurace i celého hotelu je nekuřácký, ventilovaný a klimatizovaný.

Restaurace a zázemí je přizpůsobeno i návštěvě vozíčkářů.

Pokud máte malé děti, náš personál vám rád ohřeje dětskou stravu, v nabídce máme dětská menu, v zázemí je k dispozici dětská židle a přebalovací pult. Vaše ratolesti budou mít k dispozici i pastelky s omalovánkami nebo kostky na hraní.

V letním období lze využít pohoštění na terase a zahrádce.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI