Pension Linda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný pension nabízí výjimečnou kombinaci tichého prostředí a výhodné polohy s možností celoročního ubytování, jak za účelem rekreace, tak i za služebními povinnostmi. Pension se nachází v klidné části obce Velká Dobrá, která těsně sousedí s okresním městem Kladno. Poloha pensionu je také výhodná pro návštěvníky hlavního města Prahy. Nabízíme ubytování ve stylově vybavených pokojích včetně jednoho apartmánu. Na přání hostů při slunečném počasí se podává snídaně v zahradě nebo ve sklípku. Pokoje jsou 2 - 3lůžkové, které jsou stylově vybaveny. Některé jsou s vlastním vchodem, příslušenstvím a výhledem do zahrady. Vyhledávanou možností je i rodinný apartmán s vybavenou kuchyňkou, kávovarem, lednicí a vlastním sociálním zařízením.

 

Sport:

Bohaté sportovní vyžití v Kladně ve sport. areálu, kde se nachází také aquapark, letní koupaliště se třemi bazény, tenisové kurty a další. Nedaleko je sportovní letiště. Dále široké využití cyklostezek v křivoklátské krajině. Na přání můžeme kola uschovat.

Výlety:

V okolí do 30km najdete známé české hrady Karlštejn a Křivoklát, zámky Lány - letní prezidenstké sídlo atd.

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI