Pension Magdalena

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension se nachází blízko Prahy (přibližně 30 minut do hlavního města Prahy), okres Praha-západ, na kraji obce Chotouň,1 km od Jílového u Prahy. Vhodný pro pracovně vytížené-ideální pro menší firmy,kteří potřebují pouze nocovat, turisticky a sportovně  založené-kde můžete podniknout nejeden cyklovýlet či pěší tůry,zamilované dvojice,studenty ,aktivní seniory,služební cesty,apod. Nabízíme klidné prostředí a soukromí,  nejen pro firemní pracovníky- soukromníky,ale i turistické nadšence. Smluvní ceny lze individuálně měnit dle délky pobytu, počtu osob, typu pokoje apod. Cenu je možné upravit k vaší spokojenosti a našim možnostem. Možnost ubytování i Vašeho mazlíčka.  V okolí 1 km kouzelná cyklostezka (Posázavská stezka) podél řeky Sázavy.
 
Samostatný vchod pro všechny pokoje,které jsou vybavené.
 
Každý  pokoj má svojí koupelnu- WC, lednici s malým mrazákem, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, základní kuchyňské vybavení, televizi+satelit. Další vybavení možno zapůjčit.. Zahradní posezení u malého rybníčka s jezírkem,(venkovní stolní tenis a krb) .Součastí pensionu je hlídané , uzamykatelné parkovaní.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI