Pension U Barona Prášila

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte-li ubytování v Praze a přitom v klidném a bezpečném prostředí, jste na správné adrese. Do centra Prahy dorazíte za 15 až 20 minut z jihozápadní strany (= bez kolon D1, K.Vary, ...). Chcete-li vyrazit na výlety i do okolí, máte zde nekonečný seznam zajímavostí. Chcete-li zůstat na jednom místě a bavit se, vyzkoušejte si naše lanové centrum, adventure golf (více než minigolf!), trampolínu nebo pétanque. To vše máme pro vás na velké zahradě přímo u pensionu. Vaše auto si můžete zaparkovat na uzavřeném parkovišti u vchodu do pensionu. Máte-li chuť můžete posedět na terase s grilem nebo u ohniště. Součástí pensionu je i malé turistické informační centrum. Poskytneme Vám plno informačních materiálů, doporučíme turistické cíle, výlety, slušné restaurace i služby.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI