Pension Vráž Jan Kešner

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Necelé 2 km od dálnice D5 - E50 z Plzně do Prahy, u dálničního sjezdu č. 14 (EXIT 14), v sousedství okresního města Berouna se nachází obec Vráž. Zde se můžete ubytovat v pensionu stejného jména jaké má obec sama. Spolumajitelé Jan Kešner a Karel Endršt nabízejí v Pensionu „Vráž“ ubytování na velmi dobré úrovni ve dvou, tří, a pětilůžkových pokojích se sprchou, WC a televizí. V pensionu si můžete v naší restauraci vybrat z bohaté nabídky jídel, příjemně posedět na terase nebo na zahradě, v letních měsících případně i zaplavat v našem bazénu. Pension má vlastní, uzamykatelné parkoviště a obec má výborné autobusové spojení s Prahou.

Pension „Vráž“ leží mezi dvěmi chráněnými oblastmi - Karlštejnska a Křivoklátska, což láká k příjemným procházkám nebo výletům na kole. Návštěvníky, zajímající se o kulturu a historii příjemně překvapí blízkost Prahy a ostatních památek v okolí. Zkrátka a dobře, hledáte-li klidné ubytování v blízkosti města, objednejte si ubytování u nás - v Pensionu „Vráž“ .

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI