Penzion 68

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování je zajištěno v šesti pokojích po 1-3 lůžkách. Celková kapacita je 18 lůžek. Na pokojích jsou přípojky na TV, na požádání televizor zdarma zapůjčujeme. Dále jsou pokoje vybaveny varnou konvicí, sprchovým koutem a toaletou. Parkování i pro velká vozidla je zajištěno na vlastním parkovišti, které se na noc zamyká. Penzion 68 se nachází v klidné, okrajové části města Kladna. Dostupnost do centra je autem 5 minut, autobusem, který má stanici vedle penzionu je to asi deset minut. Kladno leží 25 km na severozápad od centra hlavního města České republiky Prahy. Má velice dobré dopravní spojení, a to jak silniční, železniční tak i letecké. Restaurace v penizonu je v příjemném prostředí, v létě s možností posezení na venkovní terase s obsluhou. Nabízíme minutkovou kuchyni, steaky, pizzu a mnoho dalších lahůdek. Čepujeme zde Gambrinus 10°, 11° a Plzeňský Prazdroj.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí Kladna je také plné památek, jako například hrady Karlštejn, Křivoklát, zámky Smečno, Lány, zříceniny hradů Budeč, Okoř, dále Koněpruské jeskyně, nebo Památník v Lidicích.

Ani o sportovní vyžití není nouze, Kladno nabízí například aquapark, zimní stadion, stadion Sletiště, tenisové kurty.

Informační centrum specializované na turismus naleznete na Floriánském náměstí.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI