Penzion Alfa - Lysá nad Labem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Alfa se nachází v klidné části města - tichém prostředí se zárukou soukromí. Nedaleko penzionu se nachází Výstaviště Lysá a do centra města je to několik metrů. Ubytovací kapacita penzionu je 42 lůžek - 10 dvoulůžkových, 2 třílůžkové pokoje, 2 pětilůžkové a 2 dvoulůžkové apartmány. Vybavení penzionu Alfa: Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybaveny televizním přijímačem se satelitními programy. Penzion je vybaven WIFI sítí. Snídaně je zajištěna v prostorné jídelně v přízemí budovy. V průběhu dne je možno si zakoupit nápoje. Možnost stravování (obědy, večeře) v sousední restauraci. Bowlingová dráha. Masáže přímo v objektu. Parkovací místa pro automobily všech ubytovaných v objektu.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí penzionu Alfa

Lysá nad Labem je město v Polabí, zlatém pruhu země české, s barokními památkami. Můžete zde navštívit kostel Sv. Jana Křtitele nebo zámek s francouzským parkem, v němž jsou umístěny sochy významných umělců, zejména M. B. Brauna a jeho žáků. Lysá nad Labem je rodištěm Bedřicha Hrozného, který se proslavil rozluštěním chetitského písma.

V těsné blízkosti penziónu se nachází Výstaviště Joly, s výstavami 1× měsíčně.
Na předměstí je dostihové závodiště se stájemi vynikajících závodních koní trenérů Františka Vítka a Evy Palyzové. Nedaléká obec OSTRÁ nabízí koupaliště a stálou expozici BOTANICUS.

4 km od Lysé se nachází typická staročeská obec Byšičky s kruhovým náměstím. Můžete rovněž navštívit PŘEROV NAD LABEM, který je  od Lysé vzdálen 5 km. Zde se nachází POLABSKÉ NÁRODOPISNÉ MUZEUM “skanzen“. Nedaleko Lysé je rovněž rekreační středisko KERSKO, v němž se můžete vydat po stopách spisovatele Bohumila Hrabala.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI