Penzion Bowling

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

RODINNÝ PENZION - Jsou pro Vás připraveny 4 dvojlůžkové pokoje a 2 dvoupokojové byty pro celou rodinu Pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou. V rodinných bytech je k dispozici plně vybavená kuchyň.

Od nás máte blízko do přírody, k vodě, za kulturními památkami. Okolí uspokojí jak pěší turisty, tak i příznivce cykloturistiky. V okolí Sedlčan je řada cykloturistických tras. Jestli Vás bude např. lákat malebná krajina kolem řeky Vltavy, pak doporučujeme zhruba 12km naučnou stezku Drbákov- Albertovy Bílé skály nebo naučnou stezku Vymyšlená pěšina, velmi pěkná je také trasa na Petrovice a mnoho dalších zajímavých turistických tras.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI