Penzion Brčálník

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Brčálník se nalézá v klidné lokalitě Jinočany (Praha západ) jen 4 km od metropole Zličín. Nabízíme ubytování v klidném, příjemném prostředí, kde můžete levně, ale na úrovni pobýt v novém objektu s širokou škálou možností, které nabízíme na našich stránkách. Nabízíme jen to co můžeme splnit." Ubytovat se můžete u nás např. za účelem rekreace, poznání, sportovního vyžití, pracovně či prožít hezké chvíle nebo oslavit cokoliv významného ve svém žití.

Přejeme příjemný a ničím nerušený pobyt se spoustou vzpomínek a budeme rádi když se k nám vrátíte nebo nás doporučíte. Děkujeme za návštěvu.

WIFI - možnost připojení na internet

Vybavení penzionu: Možnost parkování v uzavřeném prostoru nebo na parkovišti před budovou. Monitorování kamerovým systémem se záznamem. Nápojový automat, příjemné venkovní posezení s dětským zahradním koutkem. Pro ubytované možnost zapůjčení detektoru kovů.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI