Penzion Centrum - Mělník

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v centru města Mělník na dobu tak dlouhou, která bude vyhovovat právě Vám. Při ubytování na více nocí možná sleva, při ubytování na měsíc a déle VÝHODNÁ cena. Potřebujete-li jen diskrétní zázemí na pár hodin, přijďte k nám.

Penzion Centrum je komfortní penzion umístěný v klidné části centra města. K památkám to máte opravdu kousíček. Při procházce městem jistě upoutá Vaši pozornost radnice a k ní přiléhající bývalý kapucínský klášter s kostelem Čtrnácti svatých pomocníků. Náměstí Míru, na kterém radnice stojí, se pyšní kašnou se sousoším Vinobraní od Vincence Makovského. Z tohoto náměstí také dojdete k zámku a v jeho těsné blízkosti stojícímu proboštskému chrámu sv. Petra a Pavla. Ze zámecké vyhlídky je dobře vidět soutok našich největších řek Labe a Vltavy.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI