Penzion Centrum - Mělník

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v centru města Mělník na dobu tak dlouhou, která bude vyhovovat právě Vám. Při ubytování na více nocí možná sleva, při ubytování na měsíc a déle VÝHODNÁ cena. Potřebujete-li jen diskrétní zázemí na pár hodin, přijďte k nám.

Penzion Centrum je komfortní penzion umístěný v klidné části centra města. K památkám to máte opravdu kousíček. Při procházce městem jistě upoutá Vaši pozornost radnice a k ní přiléhající bývalý kapucínský klášter s kostelem Čtrnácti svatých pomocníků. Náměstí Míru, na kterém radnice stojí, se pyšní kašnou se sousoším Vinobraní od Vincence Makovského. Z tohoto náměstí také dojdete k zámku a v jeho těsné blízkosti stojícímu proboštskému chrámu sv. Petra a Pavla. Ze zámecké vyhlídky je dobře vidět soutok našich největších řek Labe a Vltavy.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI