Penzion Česká koruna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace s převážně českou kuchyní a hotovými pokrmy. Vyhlášená domácí kuchyně, kvalitní, levné polední menu a milý, přátelský personál osloví všechny milovníky chutné stravy. Spolkové akce, předváděcí akce, rauty, svatby i abiturientské večírky v Čáslavi se pro Vás budeme snažit zajistit k maximální spokojenosti.

Levné, kvalitní a moderní ubytování v Čáslavi. Vlakové nádraží přes ulici, autobusové nádraží Čáslav 200 m, blízkost historického centra, snadná automobilová dostupnost a vlastní uzavřené parkoviště, to jsou cenné devizy pro ubytování v Penzionu Česká koruna Čáslav. Ubytování pro firmy, turisty, obchodní cestující a příležitostné návštěvníky, kteří přijedou do města Čáslav. Ubytování v Čáslavi nabízíme i pro vyznavače turistiky, cykloturistiky, milovníky kultury a historie, kterým se ve městě a okolí nabízí historické náměstí Čáslav, Žižkova síň, Žehušická obora, zámek Žleby, hrad Lichnice, Sečská přehrada, historická Kutná Hora, Chrám sv. Barbory, Kostnice, zámek a zemědělské muzeum Kačina, historická lokální trať Čáslav - Třemošnice a řada dalších. Vojenské stíhačky Grippen zase obdivují vyznavači letectví. A pokud zatoužíte po aktivním odpočinku, jsou tu pro Vás Městské lázně Čáslav, kde je návštěvníkům k dispozici plavecký bazén, pára, sauna, dále sportovní atletický stadion, fotbalové hřiště Zenit Čáslav, tenisové kurty a řada dalších.

  Pokoje jsou kompletně nově vybudované a komfortně vybavené. Každý pokoj má vlastní předsíň a prostornou koupelnu s WC. Parkování zdarma ve dvoře, který se večer zamyká. Možnost stravování v restauraci v přízemí. Příznivá poloha u vlakového nádraží. TV na pokoji a internetové připojení WIFI zdarma. Ubytovací část je celá nekuřácká.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI