Penzion Club Démon

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Club Demon je,jen 25 km od Prahy v krásné krajině Posázaví mezi Jílovým a Týncem nad Sázavou. Ideální nejen pro strávení příjemné dovolené ale i pro školení, školy v přírodě, svatby, rodinné a podnikové oslavy. Ubytování v Penzionu Club Demon je možno v 2 lůžkových pokojích s vl.soc.zař, nová společenská místnost a multifunkční hřiště.

Vesnička Prosečnice je umístěna v typické krajině Posázaví, na břehu řeky Sázavy, kterou obklopují krásné lesy. Nachází se na půl cesty mezi Jílovým u Prahy a Týncem nad Sázavou, jen 25 km jihovýchodně od Prahy, takže je možné si vybrat buď rychlou dopravu, přímou autobusovou linkou nebo romantickou vyjížďku "posázavským Pacifikem". Penzion Club Démon se nachází jen 200m od vlakové zastávky a poskytuje ideální prostředí pro rodinnou dovolenou i školící akce, školy v přírodě, svatby, oslavy, výlety, ... Celková kapacita v penzionu je 38 lůžek ve 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Krytý venkovní altán nabízí příjemné posezení na čerstvém vzduchu, stravování zajištěno v restauraci s barem. Nově byla vybudována společenská místnost pro 45 osob a multifunkční hřiště.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI