Penzion Debř

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Budova Penzionu Debř je rozdělena do dvou částí. První část je umístěna v přízemí budovy a nachází se v ní Česká restaurace, která vybízí k posezení nejen svým širokým sortimentem pokrmů, ale i příjemným personálem a možností využít při příznivém počasí venkovní posezení. Druhá část budovy penzionu slouží k ubytování hostů. Ubytování v Penzionu Debř je možné v pokojích dvoulůžkových a třílůžkových, dále je pro hosty k dispozici apartmán. V každém pokoji je možná přistýlka. Všechny pokoje v penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou a přípojkou na TV. Součástí apartmánu jsou dva pokoje se společným sociálním zařízením. V prvním třílůžkovém pokoji je kuchyňka, druhý pokoj je dvoulůžkový. Česká restaurace nabízí mnoho pokrmů české kuchyně, zajišťuje rodinné oslavy, rauty, firemní akce a menší svatby. Restaurace je příjemným místem pro posezení s přáteli, firemními klienty i jiné příležitosti. V letních měsících můžete můžete posedět i venku, kde pro Vás máme připraveno i grilování. Nabízíme denní menu za zvýhodněnou cenu.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI