Penzion Flídr

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Za příjemným odpočinkem po náročných pracovních dnech nemusíte  jezdit daleko, ale jen 50 km od hlavního města Prahy. Ano, hovoříme o útulném „Penzionu Flídr “ v lázeňském městě Poděbrady. Nachází se obklopen zelení malého parku, krásné zahrady a tichem prostředí, ačkoliv je v centru města. Penzion je zařízen v loveckém stylu s mnoha trofejemi, stylovými lustry, osvětlením a nábytkem. V přízemí je útulná restaurace s krbem, kde se podávají snídaně. Šest pokojů je pohodlně vybaveno, s vlastním sociálním zařízením. Mají krásný výhled do zahrady včetně terasy. V blízkém okolí je krytá sportovní hala, tenisové kurty (v zimním období i kryté), exotické masáže. Nabízíme též pivní koupele, čokoládové masáže, kosmetické služby, lázeňské procedury, sportovní vyžití na lesním  golfovém hřišti a na nových cyklostezkách podél řeky Labe. V letních měsících je hojně využíváno přírodní koupaliště „ Jezero“.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI