Penzion Jana - Sedlčany

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion naleznete na ulici 28. října v Sedlčanech, kde byl vybudován na místě rodinného domu. Ten byl kompletně přestaven aby splňoval podmínky pro možnosti ubytování. Rovněž je zde prostor, pro příjemné posezení hostů na dvoře penzionu.

Nabízíme ubytování v celkem šesti pokojích. Je zde možnost dvoulůžkového pokoje s vlastní WC a sprchou, třílůžkového pokoje s WC a sprchou a pětilůžkového pokoje se sociálním zařízením a chodbě. Dále si můžete vybrat ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením na chodbě a je k dispozici také jeden jednolůžkový pokoj. Podrobnosti o ceně naleznete v rubrice Ceník.

Pro větší skupiny poskytujeme možnost snídaní. Poplatek 50Kč na osobu.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI