Penzion Kamejk

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování - V penzionu máme 7 pokojů a to 3 x 2lůžkový, 2 x 3lůžkový a 2 x suite (dvoupokoj). Každé suite pro 4 osoby. Ubytovací kapacita je 20 lůžek. Děti, kterým ještě nebyly dva roky, mají ubytování zdarma a můžeme pro ně zapůjčit dětskou (cestovní) postýlku. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zázemí (sprcha,umyvadlo,WC, fén), TV, WIFI zdarma, malá lednička na pokoji. Na pokojích je vždy na osobu připraven 1x ručník a 1x osuška.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI