Penzion Kutná Hora

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný Pension se nachází cca 10 minut od historického centra. Nabízíme tři pokoje v patře (dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový) a jeden bezbariérový apartmán (čtyři lůžka) v přízemí. Všechny prostory jsou nekuřácké.  5 minut od Pensionu supermarkety Penny Market a Billa. Ve městě nespočet restaurací, barů a hospůdek. Kutná hora nabízí spoustu historických památek (Chrám svaté barbory, Kostnice, Vlašský dvůr atd.), další památky se nacházejí v okolí města (zámek Kačina, zámek Žleby, zámek ve Zruči nad Sázavou atd.).

Město nabízí také sportovní vyžití (plavecký bazén, venkovní plovárna, bobová dráha, tenisové kurty, fitness centrum, zimní stadion) a místa k odpočinku (sauna, masáže, solná jeskyně atd.).

Po celý rok se koná nespočet kulturních akcí (Královské stříbření Kutné Hory, Svatováclavské Slavnosti, Velikonoční pouť atd.).

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI