Penzion Liškův Mlýn - Milešov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Liškův mlýn - ubytování, restaurace, svatby, firemní akce,...

Náš penzion nabízí klidné a romantické prostředí v srdci přírody. Je vhodný jak k rekreaci, rodinným oslavám či svatbám, ale stejně tak je i využíván firemní klientelou.

Pro rekreace jsou k dispozici prakticky a stylově zařízené pokoje. Stravování je možné v naší restauraci. Pro hosty, kteří raději využívají vlastní stravování a soukromí je k dispozici společenská místnost s kuchyňkou. V okolí našeho penzionu je mnoho turisticky zajímavých míst.

Pro svatby je k dispozici celý areál našeho penzionu. Máme několik vnitřních prostorů, kde si každý vybere. Kvalitní jídlo přípravujeme v naší restauraci. Kouzelné prostředí penzionu zajistí krásné zážitky, na které budete rádi vzpomínat.

Pro firemní klientelu máme k dispozici několik vnitřních prostorů, dle typu akce. Nejčastěji náš penzion využívají firmy pro teambuildinkové akce, školení zaměstnanců či obchodních partnerů a večírky.


 

Ubytování - Penzion Liškův mlýn

Náš rodinný penzion nabízí ubytování s celkovou kapacitou 50 lůžek. Pokoje jsou jednoduše, ale prakticky zařízené. Každý pokoj má svoji koupelnu s toaletou a sprchou. Parkování je možné v areálu penzionu zdarma. Stravování včetně snídaně je možné v naší restauraci. Snídaně je podávána formou bufetu (v případě menšího počtu hostů formou a la carte dle vlastního výběru).

 

Dvoulůžkové pokoje :

- v budově mlýna jsou k dispozici stylově zařízené dvoulůžkové pokoje. Mimo jednoho pokoje mají samostatné postele.
- v nové části jsou celkem 4 dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou modernější a prostornější. Postele se nechají srazit k sobě a vytvořit tak letiště

 

Čtyřlůžkový pokoj :

- v budově mlýna je k dispozici jeden čtyřlůžkový pokoj. Je prostorný a světlý. Postele jsou oddělené.

 

Apartmánové pokoje :

- v budově mlýně jsou dva rodinné apartmány. Každý má dvě místnosti ( obývací s dvěma postelemi a ložnice s velkou manželskou postelí ). Jsou opět stylově zařízené.
 - v nové části jsou další 4 apartmány. Maji hlavní prostornou místnost se vstupen do koupelny s toaletou. A dvě ložnice se samostatným vstupem. Tento aparmán je tedy vhodný pro rodiny i pro dva páry.


Sklípek

 • Součástí penzion je stylový sklípek.
 • Ten je ubytovaným hostům k dispozici po zavření restaurace.
 • Má kapacitu cca 20 osob.
 • Zde si mohou hosté nerušeně užívat až do ranních hodin.
 • Sklípek je bez obsluhy a nemá zavírací hodinu.

Společenská místnost

Během sezony je pro naše hosty k dispozici společenská místnost s kuchyňkou.
Po dohodě je možné pro samostatné skupiny využít soukromou klubovnu.

 
Společenská místnos slouží pro setkávání našich hostů a jejich posezení. Součástí tohoto společného prostoru je jednoduchá kuchyňka ( lednička, sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Je tedy možné samostatné stravování. Místnost je v nové části našeho penzionu.
 
Pro skupiny je možné využít ještě klubovnu v původní části mlýna. Zajišťuje naprosté soukromí pro uzavřenou společnost. Podmínkou jejího využití je obsazení apartmánu č. 9 + 10 ( tyto pokoje jsou umístěny přímo pod klubovnou a mohlo by zde docházet k rušení ostatních hostů).

klubovna liškův mlýnspolečenská místnostsál v mlýnu


Svatby v penzionu

Vážení svatebčané, vítáme Vás na našich svatebních stránkách.
 
Než se rozhodnete nás kontaktovat, věnujte prosím pozornost jejich obsahu. Získáte zde kompletní informace o tom, jak u nás svatby probíhají, jaké jsou cennové relace, co všechno u nás získáte atd. Náš penzion je vhodný pro svatby do cca 60 - 70 hostů.
 
Každý klient, kterému připravíme svatební den je pro nás se svou představou a přáními unikátní. Víme, že nechcete mít "takovou svatbu jako měli ty či oni " ale přejete si, aby Váš svatební den byl originální a vyjímečný. Stejně tak, je pro nás nepřípustné, aby jste kupovali " zajíce v pytli ", ale přesně věděli jak a co bude ve Váš velký den vypadat. Důležitý je individuální přístup, proto počítejte i s časovou náročností.
 

Co u nás uspořádáním svatebního dne získáte :

 

 •  - poradenskou pomoc při organizování svatebního dne
 •  - venkovní variantu a v případě špatného počasí i mokrou variantu
 •  - kontakty na osvědčené lidi ( svatební salon, květinářství, fotograf atd. )
 •  - individuální přístup k Vaší představě svatebního dne
 •  - kvalitní servis včetně osvědčených lahůdek
 •  - nádherné prostředí včetně veškerého příslušenství
 •  - profesionální provedení dekorací či rautů
 •  - bezstarostný průběh svatebního dne
 •  - samozřejmě úžasné zážitky a vzpomínky.

 

Svatební den - Liškův mlýn

V tento den chcete nejen, aby bylo vše perfektvní, ale chcete si ho také užít s rodinnou a přáteli. Půlroční maraton zařizování tím končí a Vy doufáte, že jste pro skvělý průběh nic nezapoměli. To nejmenší pro nás je, abychom Vám od starostí odlehčili alespoň v průběhu Vaší oslavy. Proto se postaráme o hladký průběh. Všechny potřebné informace a podrobnosti svatebního dne probereme včas. Vy se tak budete moci věnovat svým hostům a zároveň i jeden druhému.
 
Cena kompletního svatebního dne se u nás průměrně pohybuje v rozmezí 1.500,- Kč až 2.000,- Kč.

 
Nabídka svatebních hostin ?

 

 •  - připravíme Váš svatební den dle Vašich představ
 •  - střední cenová hladina, ale standart služeb čtyř hvězdičkových zařízení
 •  - příjemné soukromí našeho penzionu, v 90% případů je penzion uzavřen pro veřejnost
 •  - stylové vnitřní prostory, ale zároveň i venkovní a tedy styl zahradní párty
 •  - v případě nepřízně počasí je k dispozici i mokrá varianta s možností výběru prostoru
 •  - profesionálně připravený oběd a raut na základě zkušeností a kladných hodnocení našich klientů

 
Cena od nás je kompletní a pokud je vhodné nabídku o něco doplnit, vše projednáváme předem. Nestane se tak, že Vás ohromíme nízkou cenou a po zaplacení zálohy ji budeme navyšovat o další a další položky. To je pro nás nepřípustné. Z těchto důvodů závazné rezervace provádíme až na základě nabídky. Dostanete přesné informace co nabídka obsahuje a co je případně možno ještě doplnit a v jaké ceně.
 

Firemní akce

Penzion je ideálním místem pro potřeby firemních akcí. Ať již potřebujete uspořádat setkání obchodních partnerů, prezentovat výrobky či připravit večírek.
 
Velmi často je využívám pro kurzy teamového vzdělávání a motivačních kurzů.

Ocenění z řad hostů i odborné veřejnosti zaručuje kvalitní služby pro Vaši společnost.

 

Pro potřeby Vašich akcí můžeme zajistit tyto aktivity :

 • - muziku ( živou kapelu či DJ )
 • - paintball ( umělé, lesní i vnitřní hřiště )
 • - Segway ( zábava na chytré dvoukolce )
 • - mobilní kasino ( večerní zábavy soukromého kasina )
 • - parník ( projížďka parníkem po Orlické přehradě )
 • - vodní elektrárna Orlík ( prohlídka vodní elektrárny )
 • - další aktivity ( lukostřelba, nafukovací aktrakce, facepainting, simulátory apod).
 • - Ceny jsou dle individuálních kalkulací.
   

V současné době jsou k dispozici tyto prostory :

 • Penzion Mlýn - KLUBOVNA
 • Místnost pro skupiny do cca 20 osob.

 
Jde o prosvětlenou podkrovní místnost s vlastní toaletou. Na zemi je koberec, je tedy možné ji využít při kreativních činnostech. Střešní okna lze dle potřeby zastínit, v čele je připevněné promítací plátno. Součástí je samozřějmě toaleta. Místnost je mimo restauraci a pokoje, zaručuje tedy soukromí. Učebnu lze připravit na přání klienta, dle jeho potřeb (konferenční se stoly, divadelní uspořádání či zcela bez stolů).

Restaurace v Penzionu Liškův Mlýn

V naší restauraci Vám připravíme dobroty z naší kuchyně. Veškeré jídla sami vaříme, nevyužíváme žádný catering. Součástí našeho rodinného penzionu je restaurace s celkovou kapacitou 65 osob. Restaurace slouží především pro stravování ubytovaných hostů, v sezoně je otevřena i pro veřejnost. Pro ubytované hosty je restaurace k dispozici i mimo otevírací dobu dle individuální dohody.

 

Tipy na další penziony v oblasti Střední čechy

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Multifunkční hřiště
 
Hřiště má atypické rozměry a je možno na něm hrát :

 • - volejbal
 • - nohejbal
 • - bandbinkton,
 • - soft tenis ( líný tenis )
 • - soft fotbal ( s pěnovým míčem )

 

Dětská Sestava

Pro naše nejmenší návštěvníky je možnost využít dětskou prolézací sestatu.
 
Jsou zde k dispozici šplhací lano, dvě houpačky, lezecký žebřík, stěna s kameny či klouzačka.

 

Minigolf v penzionu

V našem penzionu je k možné vyzkoušet svoji zručnost na 9-ti jamkovém minigolfové hřiště.
 
Vhodná hra pro děti i dospělé, kterou si užijete.

 

Vyjížďky na koních v stáji Dick

Vážení hosté, pokud máte rádi koně, pak neváhejte využít možností stáje Dick. Stáj má k dispozici několik vlastních koní k pronajmutí. Můžete využít krásnou okolní krajinu a vyrazit na projížďku po okolí. Pokud si chcete zlepšit své jezdecké dovednosti je možnost výuky s trenérem na jízdárně.

 

Parníkem po Orlické přehradě

Společnost byla založena v roce 1994. Provoz zahájila na Slapské přehradě.V roce 1997 po odkoupení lodního parku od ČSAD Písek provozuje lodní dopravu na Orlické přehradě.Provozuje celkem 10 lodí na úseku Vltavy dlouhém 114km na přehradách Slapy, Kamýk, Orlík a Kořensko.

 

Koupání v aquaparku v Příbrami

Areál Aquaparku se nachází v centru města. Zařízení Aquaparku je předurčeno k poskytnutí aktivního odpočinku návštěvníků, k relaxaci sil, ke sportovní činnosti oddílů plavání, k výuce plavání pro předškolní a školou povinné děti.

Vnitřní plavecký bazén má rozměry 25m x 14,5m a je hluboký od 140 do 160 cm a má 6 drah. Vnitřní dětský bazén má rozměry 12,5m x 6,5m a hloubka pozvolna klesá až do 90 cm.

Venkovní bazén, který je otevřený od května do září má rozměry 50m x 25m a je hluboký od 140 do 180cm a má 8 plaveckých drah.

V areálu Aquaparku jsou pro Vás k dizpozici ještě bazénky s vířivkami, dětské brouzdaliště, dva tobogány BLACK OUT a TURBO, nově zmodernizovaná sauna a parní lázně.

Pro všechny návštěvníky je zajištěno bezplatné parkování před areálem.

 

Vodní Zámek Blatná

Původně vodní tvrz, přestavěná v 14. století na gotický hrad, s rozsáhlými úpravami v 15. stol. za Lva zRožmitáluzačalo nejvýznamnější období, spojené s hospodářským i kulturním rozvojem osady nesoucí po zámku jméno Blatná. Posléze dále přestavovaná stavitelem Benediktem Rejtem. V 17. století pak přistaven na části gotických základů nový renesanční palác, a tím zahájena proměna hradu v zámek, který dnes patří mezi nejkrásnější a nejvýznamnější vodní zámky u nás. Jeho charakteristickou bílou věž, odrážející se ve vodní hladině, zná snad každý. Blatenský zámek totiž patří kfilmaři nejvyhledávanějším lokalitám a zahrál se vřadě filmů a pohádek. Šíleně smutná princezna, patřící k perlám české kinematografie, tu vznikla už v roce 1967. O dva roky dříve tu filmaři natáčeli Bílou paní a v roce 2007 využila česká režisérka Jitka Němcová Blatnou a její okolí jako kulisu pohádky Křišťálek meč. Zámecký parksrozlohou 42 ha patří knejpůvabnějším místům Blatné. Veřejnosti je trvale přístupný, lidé si tudy zkracovali cestu přes město už za časů Ferdinanda Hildtprandta, tchána současné majitelky, paní Kornélie. Celý park je protkán potůčky, mostky a cestičkami snádhernými alejemi. Oblíbenou atrakcí zámeckého parku je početné stádo daňků skvrnitých, kteří se zde volně popásají a jsou velmi krotcí.

Jízda čtyřkolkou po okruhu
 
Nedaleko našeho penzionu v obci Dublovice má náš partner AUTO CARS k dispozici dráhu pro čtyřkolky.
 
Přímo v areálu firmy si můžete vyzkoušet jízdu na čtyřkolce na naší ATV dráze. Povrch je šotolinový, s jedním mimoúrovňovým křížením, délka cca 1,5 km. Pro dospělé jsou k dispozici 4 stroje Polaris Trailboss 330 ccm.
Pro děti je připravena samostatná jednoduchá rovinná oválná dětská dráha. K dispozici mají 1 stroj o obsahu 50 ccm a 1 stroj o obsahu 150
ccm.
 
Nedaleko našeho penzionu v obci Dublovice má náš partner AUTO CARS k dispozici dráhu pro čtyřkolky.

Jezdcům poskytujeme základní bezpečnostní pomůcky - ochrannou přilbu a rukavice. Doporučujeme vhodné oblečení v závislosti na počasí - prach, voda, bláto.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI