Penzion Lony

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy, jen 12 minut cesty po dálnici D11 z Prahy – Černý Most. Nabízí ubytování těm, kdo hledají klidné místo pro víkendový relax, dovolenou nebo firemní jednání. Uspořádáme pro Vás narozeninové oslavy, diskotéky, párty na různé téma, konference, školení, semináře, firemní setkání, obchodní večeře či svatby dle Vašich přání. Dne 23. 10. 2010 jsme slavnostně spustili provoz naší Restaurace U Lonských, kde si můžete pochutnat na vynikající  české kuchyni, obohacené o pár mezinárodních pokrmů. Pension Lony nabízí 32 pokojů, celkem 77 lůžek, rozdělených převážně do dvou a třílůžkových pokojů. Snídaně probíhají v nekuřáckém salonku každý den od 8:00 do 10:00. V celém areálu pensionu je možné se připojit k internetu pomocí WIFI zdarma.

 

Sportovní farma

Rodinný projekt se rozrostl o unikátní sportovní farmu, kde si zocelíte tělo i ducha na čerstvém venkovském vzduchu. Farma je jako stvořená nejen pro teambuildingové firemní akce, ale také pro sportovní kluby, školy, seniory a jednotlivce. Veškeré programy probíhají pod záštitou a vedením Mgr. Zdeňka Davida, dlouholetého trenéra, instruktora a manažera světoznámého fitness řetězce WORLD CLASS. Cvičení a hry jsou založeny na maximálním využívání přírodních pomůcek (klády, lana, kladiva, pily, pneumatiky, žebříky) a přilehlého lesa.

Relaxace

Můžete v klidu  relaxovat v prostorách naší staročeské usedlosti, projít se po zahradách, kde se pasou ovce a kozy s nezbednými kůzlátky i jiná domácí zvířátka, která znají děti dnes pouze z obrázků. Od příštího roku se pod dohledem  trenérů  můžete projet i na koni. Děti budou moci jít na procházku  s miniprasátkem, fretkou i poníkem. Za nepříznivého počasí pro ně máme připravenou rukodělnou činnost. V plánu je rovněž boulingová hala.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI