Penzion Maruška - Nový Knín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Maruška je situovaný v bývalém královském zlatohorním městě Nový Knín. Nabízí celoroční ubytování pro turisty,  sportovce, motorkáře, nebo celé skupiny. Okolí je ideální jak pro milovníky  cyklistiky ( stezka podél říčky Kocáby do Štěchovic ) tak pro milovníky historických památek např. rokokový zámek v Dobříši, památník Karla Čapka ve Staré Huti, hornické muzeum v Příbrami, aj. více v sekci Tipy na výlet. Penzion se nachází poblíž centra města Nový Knín.

Poskytujeme celoroční ubytovací služby ve standardních pokojích s pokrytím Wi-Fi sítí, vlastním WC a sprchovým koutem. Ubytovací kapacita 11 lůžek je rozložena mezi  4x dvoulůžkový a 1x třílůžkový pokoj s přistýlkou. Ve společných prostorách je k dispozici:  chladnička, el. konvice, mikrovlná trouba. V závislosti na počasí je možné využít venkovní krbový gril s posezením. Dále je zde možnost využití tří standardních parkovacích míst uvnitř uzavřeného objektu, nicméně přilehlé veřejné parkoviště nabízí dostatečnou kapacitu i pro větší počet vozidel, nebo větší vozidla.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI