Penzion Maruška - Nový Knín

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Maruška je situovaný v bývalém královském zlatohorním městě Nový Knín. Nabízí celoroční ubytování pro turisty,  sportovce, motorkáře, nebo celé skupiny. Okolí je ideální jak pro milovníky  cyklistiky ( stezka podél říčky Kocáby do Štěchovic ) tak pro milovníky historických památek např. rokokový zámek v Dobříši, památník Karla Čapka ve Staré Huti, hornické muzeum v Příbrami, aj. více v sekci Tipy na výlet. Penzion se nachází poblíž centra města Nový Knín.

Poskytujeme celoroční ubytovací služby ve standardních pokojích s pokrytím Wi-Fi sítí, vlastním WC a sprchovým koutem. Ubytovací kapacita 11 lůžek je rozložena mezi  4x dvoulůžkový a 1x třílůžkový pokoj s přistýlkou. Ve společných prostorách je k dispozici:  chladnička, el. konvice, mikrovlná trouba. V závislosti na počasí je možné využít venkovní krbový gril s posezením. Dále je zde možnost využití tří standardních parkovacích míst uvnitř uzavřeného objektu, nicméně přilehlé veřejné parkoviště nabízí dostatečnou kapacitu i pro větší počet vozidel, nebo větší vozidla.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI