Penzion Maštal

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt tvoří uzavřený dvůr s komplexem budov. Hlavní budovou tvoří samotný penzion se třemi velkými apartmány, dvěma prostornými pokoji a velkou společenskou místností (restaurací) s barem a přilehlou kuchyní. Dále v areálu naleznete maštal pro koně a na tu navazuje zastřešený prostor tzv. letní kuchyně, ve které je umístěn krb s grilem a bar se stoly a lavicemi pro venkovní posezení. Na letní kuchyni bezprostředně navazuje bazén. Penzion Maštal se nachází v překrásném prostředí křivoklátské vrchoviny, téměř na úplné samotě, v těsné blízkosti lesa. Ubytování nabízíme ve třech čtyřlůžkových apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Ve všech pokojích je samozřejmostí luxusní koupelna s WC a v apartmánech navíc naleznete i plně vybavené kuchyňské linky, včetně všech spotřebičů.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Kam na výlet

Penzion Maštal je díky své poloze téměř strategické místo pro mnoho výletů jak do všude obklopující překrásné přírody křivoklátské vrchoviny, tak ale i pro návštěvu spousty nedalekých kulturních památek.

Do přírody Vás zavede nekonečné množství značených cest (červená a žlutá vedou přímo od penzionu) a velké množství cyklostezek. Zde se můžete věnovat jak pěší turistice, sbírání lesních plodů, tak i cykloturistice. U nedaleké Berounky je možné zapůjčit si lodě a sjet si kus neopakovatelné „Staré řeky“.

Níže uvádíme několik tipů na výlety v nejbližším okolí.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI