Penzion Myškův Mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Myškův mlýn se nachází v malebné krajině středního Povltaví na okraji vesničky Luhy (nedaleko obce Dolní Hbity - v okrese Příbram). Hlavní budova pochází z dob vlády Karla IV., kdy byla obranou tvrzí chránící místní obchodní stezku. Ve zdejším Vápenickém potoce lovil Karel IV. pstruhy. Po dlouhá léta dvorec patřil panu Albrechtu Myškovi ze Žlunic a jeho ženě Žofii Myškové. V 17.století byl přestavěn na vodní mlýn. Zrekonstruovaný mlýn nabízí ubytování pro 50 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Součástí penzionu je restaurace určená pro celodenní stravování pro ubytované hosty. Nabízíme uspořádání svateb, oslav a firemních akcí.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kvalitním nábytkem a téměř ve všech pokojích jsou dřevěné podlahy.

Stará budova nabízí:

    tří a čtyřlůžkové pokoje

    dva pokoje se soukromou terasou (1 třílůžkový, 1 čtyřlůžkový)

    dvě společenské místnosti s možností posezení u krbu

Nová budova nabízí:

    dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s luxusním vybavením

    luxusní třílůžkové apartmá s vlastním krbem

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI