Penzion Myškův Mlýn

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Myškův mlýn se nachází v malebné krajině středního Povltaví na okraji vesničky Luhy (nedaleko obce Dolní Hbity - v okrese Příbram). Hlavní budova pochází z dob vlády Karla IV., kdy byla obranou tvrzí chránící místní obchodní stezku. Ve zdejším Vápenickém potoce lovil Karel IV. pstruhy. Po dlouhá léta dvorec patřil panu Albrechtu Myškovi ze Žlunic a jeho ženě Žofii Myškové. V 17.století byl přestavěn na vodní mlýn. Zrekonstruovaný mlýn nabízí ubytování pro 50 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Součástí penzionu je restaurace určená pro celodenní stravování pro ubytované hosty. Nabízíme uspořádání svateb, oslav a firemních akcí.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kvalitním nábytkem a téměř ve všech pokojích jsou dřevěné podlahy.

Stará budova nabízí:

    tří a čtyřlůžkové pokoje

    dva pokoje se soukromou terasou (1 třílůžkový, 1 čtyřlůžkový)

    dvě společenské místnosti s možností posezení u krbu

Nová budova nabízí:

    dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s luxusním vybavením

    luxusní třílůžkové apartmá s vlastním krbem

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI