Penzion Na statku - Nová Ves

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion - nabídka. Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaném objektu našeho rodinného statku. V penzionu je společenská místnost s kuchyní, čtyři dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření až na čtyřlůžkové, každý s kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je půjčovna sportovních potřeb. V únoru 2011 byla dokončena realizační fáze projektu Zázemí penzionu. Hostům penzionu tak jsou nově nabízeny tyto služby a aktivity: finská sauna, biosauna, fitness (cyklo a cross trenažer a stepper), stolní tenis, rozšířená půjčovna kol, hřiště na míčové hry a posezení v nové pergole s možností grilování. Projekt Zázemí penzionu je spolufinancován z Programu rozvoje venkova prostřednictvím MAS Podlipansko o.p.s. Ubytovaní mají zdarma k dispozici WiFi připojení k internetu. V penzionu je zákaz kouření. Ubytovaní mají zdarma k dispozici..

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI