Penzion Na statku - Nová Ves

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion - nabídka. Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaném objektu našeho rodinného statku. V penzionu je společenská místnost s kuchyní, čtyři dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření až na čtyřlůžkové, každý s kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je půjčovna sportovních potřeb. V únoru 2011 byla dokončena realizační fáze projektu Zázemí penzionu. Hostům penzionu tak jsou nově nabízeny tyto služby a aktivity: finská sauna, biosauna, fitness (cyklo a cross trenažer a stepper), stolní tenis, rozšířená půjčovna kol, hřiště na míčové hry a posezení v nové pergole s možností grilování. Projekt Zázemí penzionu je spolufinancován z Programu rozvoje venkova prostřednictvím MAS Podlipansko o.p.s. Ubytovaní mají zdarma k dispozici WiFi připojení k internetu. V penzionu je zákaz kouření. Ubytovaní mají zdarma k dispozici..

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI