PENZION NA STATKU - Šanov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion nacházející se v západním cípu středočeského kraje v klidné obci Šanov. Ubytování poskytujeme v nově zrekonstruovaných pokojích vybavených koupelnou s WC a sprchou, TV, wi-fi. Kapacita penzionu je 20 lůžek v 5 pokojích a 1 nový apartmán 2+kk, s kuch. linkou a koupelnou pro 6 osob. OKOLÍ : Nabízíme široké možnosti využití volného času. Hosté mohou využít nedalekých tenisových kurtů, voljbalového hřiště, pěší turistiku v krásné okolní přírodě, cykloturistiku s možností zapůjčení kol a také vyjížďky na koních. Dále je možné zajistit houbaření, rybolov a lov žvěře v soukromé honitbě. Z obce Šanov je možné podnikat výlety do nedaleké Plzně. Prahy, Karlových Varů, Žatce, Loun a dalších zajímavých měst. Koupání je možné v rekreační oblasti Jesenice vzdálené 13km nebo v dalších okolních rybnících, popřípadě v plaveckém bazénu v Rakovníku. Okolní příroda a klidné prostředí je vhodné k rekreaci rodin s dětmi.

    TIPY NA VÝLET : V blízkém okolí je možno navštívit hrady Křivoklát, Rabštějn, zříceninu hradu Krakovec, barokní zímek Lány, letní sídlo českých prezidentů, historická města Louny, Rakovník, kraj Oty Pavla s hlubokými křivoklátskými lesy a řekou Berounkou. Penzion se nachází na cyklostezce spojující zmíněné hrady Křivoklát a Rabštějn, která vede přes královské město Rakovník.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI