PENZION NA STATKU - Šanov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion nacházející se v západním cípu středočeského kraje v klidné obci Šanov. Ubytování poskytujeme v nově zrekonstruovaných pokojích vybavených koupelnou s WC a sprchou, TV, wi-fi. Kapacita penzionu je 20 lůžek v 5 pokojích a 1 nový apartmán 2+kk, s kuch. linkou a koupelnou pro 6 osob. OKOLÍ : Nabízíme široké možnosti využití volného času. Hosté mohou využít nedalekých tenisových kurtů, voljbalového hřiště, pěší turistiku v krásné okolní přírodě, cykloturistiku s možností zapůjčení kol a také vyjížďky na koních. Dále je možné zajistit houbaření, rybolov a lov žvěře v soukromé honitbě. Z obce Šanov je možné podnikat výlety do nedaleké Plzně. Prahy, Karlových Varů, Žatce, Loun a dalších zajímavých měst. Koupání je možné v rekreační oblasti Jesenice vzdálené 13km nebo v dalších okolních rybnících, popřípadě v plaveckém bazénu v Rakovníku. Okolní příroda a klidné prostředí je vhodné k rekreaci rodin s dětmi.

    TIPY NA VÝLET : V blízkém okolí je možno navštívit hrady Křivoklát, Rabštějn, zříceninu hradu Krakovec, barokní zímek Lány, letní sídlo českých prezidentů, historická města Louny, Rakovník, kraj Oty Pavla s hlubokými křivoklátskými lesy a řekou Berounkou. Penzion se nachází na cyklostezce spojující zmíněné hrady Křivoklát a Rabštějn, která vede přes královské město Rakovník.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI