Penzion Na statku - Starý Vestec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je velmi výhodně umístěn u sjezdu z dálnice D11 (Praha- Hradec  Králové), v blízkosti staré poděbradské  silnice. Penzion Na Statku je vhodný k přespání při obchodních cestách, ale i k dlouhodobému ubytování při poznávacích výletech do Prahy a okolí, jenž nabízí spoustu zajímavostí i pro rodiny s dětmi. Hostům jsou k dispozici dvou až šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, některé s kuchyňkou a TV. V Restauraci „Na Statku“ můžete poobědvat nebo povečeřet v příjemném prostředí venkovského polabského statku. K dispozici je 24 míst v přízemí a 35 míst v podkroví. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka. Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku. V podkrovním salonku je možné uspořádat rodinné oslavy, večírky nebo firemní školení. Přespat můžete na našem Penzionu. V celé restauraci se můžete bezplatně připojit k internetu pomocí Wi-Fi.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI